Cybex Aton 5 - jak vytáhnout novorozeneckou vložku?

cherrinka87
16. zář 2017

Holky nemam návod a na netu jsem to nenašla. Za boha nemůžu přijít jak mam vytáhnout novor. vlozku. Jde sundat jen potah a polystyren tam zůstává. Dekuji

cherrinka87
autor
16. zář 2017

Ani v návodu na netu jsem to nenašla.

cherrinka87
autor
16. zář 2017

Uz to mam 😀

mku
17. zář 2017

A jak? A kdy ji vyndavas? Mam uplne stejnou sutosedacku a premyslim nad tim samym...

cherrinka87
autor
17. zář 2017

Myslela jsem, že to mam. Našla jsem to v návodu, ale nejde to 😖 ještě se na to podívá muž. Když na to přijdeme, napisu 🙂

cherrinka87
autor
17. zář 2017

Jinak malá ma mesic a půl, ale v kombineze a fusaku se tam nevejde.

tyrkysovamamca
17. zář 2017

Ahoj holky řešíme to samé synovi je už 10 měsíců a je mu ve vajíčku těsno.
není to tak že u tohoto typu nelze vložka vyndat?diky

nekiaxy
17. zář 2017

Ahoj, ja myslim, ze se nevyndava. Nahore je takove plastove ocko a tim se se da sedacka vytahnout nahoru, zvetsi se tak misto k sezeni. Mam aton q platinum a v ni 14mesicni dite, je normalni, ze nozicky trochu couhaji,🙂) pokud mate kombinezu, nezapomente prodlouzit pasy. A jinak sedacka sama o sobe hodne hreje, tak opatrne s oblekanim a topenim...

nekiaxy
17. zář 2017

@cherrinka87 myslim, ze malou moc strojis. Davej bud kombinezu nebo fusak. Taky by se ti spatne sedelo v aute v kombineze a spacaku.. v aute treba pritop nebo ji prehod tenkou dekou nozicky, ale uvidis, ze si brzy sedacku vyhreje.

jipe
17. zář 2017

Já si taky myslím, že to vyndat nejde, jen potáhnout opěrku hlavičky, syn jezdil v atonu do roka a ok. Je teda fakt, že jsem ho tam nikdy necpala v kombineze a fusaku

cherrinka87
autor
18. zář 2017

No to byl takový tenký fusak teplakovy a kombineza taky teplakova 🙂. Me přijde ze tam jde dat špatně hlava. Vytahnute to mam i pasy. Ale ta hlava se mi tam špatně dává.

cherrinka87
autor
18. zář 2017

Jinak malá ma mesic a půl 😀nedovedu si představit dat ji tam v roce 😨 .

liko77
18. zář 2017

Holky, opravdu vyndat nelze, už je to myslím 3 typ v řadě. Měla jsme na syna Cybex Aton 3 a už tam se nevyndavala. Je výškově nastavitelná, takže povytahujete jak dítko roste. Syn je čahoun od narození a měli jsme ji do téměř roku a O.K., nožičky samozřejmě vyčuhují poměrně brzo. Opěrka hlavičku krásně drží, je to opravdu bezpečná sedačka. Jinak nikdy jsem do sedačky nedávala malému kombinézu, měl max flessový overal, v zimě jsem měla v sedačce flessový fusak z Lidlu. Na přenesení do, z auta jsem pak v zimě jen zachumlula do deky nebo šel rovnou do fusaku v kočárku, když jsme vyrážely dál s kočárkem😉.

junkka
19. zář 2017

Nejde vytahnout. Mame cybex aton q a mala se tam v pul roce nevlezla, tak jsme kupovali cybex sironu. Je to holt dan za bezpecnost

mku
19. zář 2017

Tady pisou odnimatelna vlozka: http://cybex-online.com/cz/carseats/aton5.html

Ja to teda jeste nezkousela, ale to bych se sla klidne ptat do obchodu kde jsem to koupila...

cherrinka87
autor
19. zář 2017

Budu ji tedy méně oblékat a zakrývat dekou. Snad sem nevyhodila 3500,- z okna jen na 2 měsíce 😈

luciiinka87
19. zář 2017

@cherrinka87 mam cybex aton q platinum a malej ma 80 cm a vejde se dobre. Je teda fakt, ze kdyz jsme odchazeli v prosinci z porodnice, chtela jsem mu dat kombinezu a jeste fusak a neslo to zapnout. Na podzim a jaro se mi osvedcil sofshellovy fusak - zavinovacka od emitexu. V zime jsem davala jen hunatou kombinezku. A kdyz byly ty silene mrazy a auto se zahralo za dyl, hodila jsem pres nej jeste deku.

evculinda
Autor odpověď smazal
Zobraz
mary.jane
28. zář 2017

@evculinda naší malé je rok a čtvrt a pořád v atonu jezdí. Je pravda, že není žádný buřt a už je asi otázka pár týdnů, kdy pořídíme větší, ale vydržela nám fakt dlouho.

margaritta1987
28. zář 2017

Holky nemáte pod čalouněním vyndávací polystaren? U aton basic a aton 4 gold edicion je. Musíte šáhnout doprostřed sedačky, odkrýt čalounění a jestli tam nahmatáte polystyren ve tvaru obdelníku, tak to je novorozenecká vložka a vyndává se po 3měsíci. Zkuste, třeba to tam máte taky.

luciiinka87
28. zář 2017

@evculinda malej ma 80cm a 12 kg a jeste by se v poho vesel. Jen si uz seda a chce mit rozhled, tak sel do pultikovky od cybexu 🙂

pmedilkova
28. zář 2017

Nedá se to vyndat. Dcera jezdila do 15 měsíců.

cherrinka87
autor
28. zář 2017

@margaritta1987 myslím ze jsem něco takového viděla. Zítra to prozkoumam. Díky 🙂

margaritta1987
28. zář 2017

@cherrinka87 takhle to vypadá

pmedilkova
29. zář 2017

@margaritta1987 jak se to tedy vyndává?

margaritta1987
29. zář 2017

@pmedilkova psala jsem, ze pokud to u svojeho typu paní má, tak se to vydává. U aton basic a aton 4gold totp je

cherrinka87
autor
30. zář 2017

Mam to tam, ale pod zadkem. To by me ani nenapadlo hledat 😀

margaritta1987
30. zář 2017

@cherrinka87 ja jsem si říkala, že když to je v zakladní i v novější sedačce, tak to tam bude taky 🙂
PS: nedávejte prtě v kombinéze ani huňaté bundě do autosedačky. Nedoporučuje se to z důvodu bezpečnosti, při nárazu by díky tomu, že pásy nejsou kvůli bundě tak utáhlé se mimčo mohlo vyvléknout. Nejlepší je na to zavinovačka do autosedačky (my měli obyčejnou od Emitexu a byla super) a v zimě jezdil ve flisovém overealu nebo jsem péřovou kombinézu stáhla ke kolenům a zabalila do té zavinovačky a přehodila ještě dekou.

furiakova
9. únor 2019

@cherrinka87 moc děkuji za radu, rvali jsme tam maleho porad s tim.

furiakova
9. únor 2019

Original návod

mooneell
9. dub 2020

Ahoj holky tak vložka jde vyjmout dokonce se to po 3 měsících věku dítěte doporučuje v návodu je to ukázáno a popsáno, přidávám fotografie.