Cybex. Jak jste spokojeni?

kristynamarty
30. led 2020

jak jste spokojení z touto autosedačkou našemu malému je 2,5 roku, měří 92 cm,, a važí 12 Kg, a také by mě zajímalo nemáme isofix jak upevnujete autosedačku bez isofix děkuji

puhelin
30. led 2020

A kterou sedacku Cybex?
Pro 2,5letou, ktera meri 90 cm a vazi 11 kg mame Klippan Triofix. Jezdi v protismeru, pripoutana petibodym pasem.

petulka_ov
30. led 2020

@kristynamarty Máme cybex pro obě děti, do 3 let měli Juno od 3 Solution. Bez isofixu se sedačka pouze podloži na sedačku auta a dítě se připásá. Ale volila bych s isofixem.

kristynamarty
autor
31. led 2020

@petulka_ov děkuji naše auto bohužel isofix nemá, nebo jinak spíš naše auto tuto vychytávku ještě nemá, máme starší auto

puhelin
31. led 2020

@kristynamarty My jsme ho meli i v jednickove fabii z roku 2003. Na obou zadnich sedadlech.

kristynamarty
autor
31. led 2020

@puhelin to je možné my máme auto z roku 1987, volkswagen golf combi,, a tam nejsou :-/

puhelin
31. led 2020

@kristynamarty Aha, no tam asi fakt nebude :/

kristynamarty
autor
2. únor 2020

@puhelin není no proto se ptám jak řešíte když není ?

puhelin
2. únor 2020

@kristynamarty No ale jakou sedacku od Cybexu chcete?

kristynamarty
autor
4. únor 2020

CYBEX PALLAS M-FIX SL RUMBA RED 2020 tuto a ted přemýšlíme od Joei BOLD SLATE

surikata131
4. únor 2020

@kristynamarty pallas urcite ne, pultikove sedačky nejsou dobre i kdyz vyhrávají D test 🙈 při převrácení auta by z ni dítě vypadlo

surikata131
4. únor 2020

@kristynamarty je docela malý, myslim, ze by jeste stala za to protisměrná sedačka, zkuste na Facebooku skupinu děti proti směru. Na pasy nevadi, isofix není bezpečnější, jen jednodušší

kristynamarty
autor
5. únor 2020

@surikata131 děkuji syn v protisměru utíka ze sedačky a křičí celou cestu :-/ takže jezdí už po směru jízdy,,

puhelin
5. únor 2020

@kristynamarty To je skoda. Moje dcera mela taky obdobi, kdy se vztekala, ale neustoupila jsem, protoze mi slo o bezpecnejsi jizdu. Ona sedela v posmeru jednou v aute tchana (bez meho vedomi) a to uz si nepamatuje.

surikata131
5. únor 2020

@kristynamarty jestli to bylo ve vajicku tak to mohlo byt i tím ze neviděl ven?

zatecka0
7. dub 2020
Uživatel zatecka0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zatecka0.

nad joie přemýšlíme taky, jakou jste teda koupila a jste spokojená?