• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fusak do autosedačky - Pinkie, jste s ním spokojené?

1. března 2013 
Ahoj maminky,
ráda bych se zeptala, zda-li máte některá tento fusak do autosedačky 0-13 od Pinkie a jak jste s ním spokojené? Popřípadně jaký máte jiný fusak? TP mám na začátku července...Moc se mi líbí, ale stále váhám i kvůli ceně.
Díky moc za vaše zkušenosti.

Terka
28. únor 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám letní zavinovačku od Emitexu: http://www.emitex.cz/zavinovacka-do-autosedacky-letni-s-kapuci/
a na naše srpnové prvorozeně jsem ji využila úplně maximálně. My jsme zastánci studeného odchovu :slight_smile: takže jsem ji používala i v zimě, když bylo kolem nuly a někam jsem s malým jela a věděla jsem, že venku budeme jen krátce. Super je u ní to "rozbalování", u miminka připoutaného pásy jen odděláš ty překrývající se kousky a miminku není horko, ale nožičky má pořád v teple.
Ale já jezdila autem fakt hodně, takže jsem ho užila. Pokud budete jezdit jen málo, tak je lepší deka, z té aspoň mimi nevyroste :slight_smile:
1. bře 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maladama díky za tip, ten jsem měla na první mimčo v zimní variantě a vadilo mi, že měl pořád přikrytý nožičky a většinu bříška, proto sháním něco podobného jako jsem dávala fotku.
1. bře 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek