Fusak do autosedačky. Uvítala bych pomoc s výběrem

martulikk
30. led 2010

Ahoj, do autosedačky zatím používáme zimní zavinovačku od Emitexu... je sice fajn, že je v ní malá na těsno, ale pokaždé je z ní hrozně zpocená 😒 (a to i přesto, že jí oblékáme dost na lehko, hlavičku má vždy mokrou 😠 ). Koukala jsem na nějaké fusaky přímo do autosedaček, ale uvítala bych vaše rady, zkušenosti... prostě nějakou pomoc s výběrem 😉
Tento týden jsem se snažila "napasovat" náš fusak do autosedačky a po pravdě nemám nervy neustále kvůli tomu rozmontovávat autosedačku, protahovat 5 pásů a pak zase vyndavat. Máme Angel Exclusive, je super, ale do hluboké korbičky, z autosedačky opravdu dost vykukoval...
Díky!

ivika18
30. led 2010

Martulík, nám se loni v zimě osvědčila jenom kombinéza a přes to deka (jenom na přenesení do auta) - a nejlíp kombinéza, co má 2 zipy a jde v autě kdyžtak pěkně rozepnout. Fusak bych do autosedačky dala asi fakt jenom malinkýmu miminku.

martulikk
autor
30. led 2010

ivika: kombinézu máme, ale nejsme s ní spokojení... viděla jsem už pár miminek ve fusaku a je to super 🙂

ivika18
30. led 2010

martulik, tak to jo, hold každýmu vyhovuje něco jinýho 🙂 .

tilly
30. led 2010

mne nevyhovuje nic... mala som emitex zavinovacku, kamoska mi hovorila aka je super, ze ju vyuzila (aj vyuzila, pamatam si to, ze ju mala v sedacke stale), mne nevyhovovala, potom som to skusala s overalmi, co je na prd, lebo ked vojdeme do prekureneho obchodu, tak sa mi aj tak zobudi na to, ze mu je teplo, teraz mam original fusak to autosedacky od maxi cosi, co je asi najlepsie, lebo to sa da cele odzipsovat, ale aj ta podlozka, co mi tam potom zostane je flisova, cize v nej ma uplne spoteny chrbatik maly potom, ale na rychly nakup sa to da, to sa este nestihne tak spotit...

mates22
30. led 2010

tilly, tak přesně toto mi říkají všichni, kdo už mají zkušenosti....tak já nevím, nejlepší snad bude deka (jenže ta zase docela klouže), nebo si něco budu muset ušít..no ale zase co dát pod ty zádíčka, aby v tom prckovi nebylo zima a zároveň se ovšem nepotil, to je otázka 🙂
Adi kdyby to bylo tak jednoduchý, už to někdo vyrábí ☹

martulikk
autor
30. led 2010

holky a co ten autofusak s outlastem? nemáte ho někdo?

dahlia23
30. led 2010

ste ma zaujali, pretože stále váham, či kúpiť / nekúpiť fusak do autosedačky. máme kúpenú len zavinovačku eckert:
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
neviem, či to bude stačiť. termín mám 27.2., ale v prvých týždňoch asi nebudem behať s autosedačkou po vonku. fakt neviem, či sa nám na tú chvíľku oplatí kupovať ešte ja fusak, pretože ďalšiu zimu do toho fusaku už malého asi nenatrepem, však? 😒
sedačku máme maxi cosi city, s kočíkom quinny. do kočíka máme kúpenú aj originál fusak, ale ten zas asi do sedačky nenarvem. 😅

sakura77
30. led 2010

dahlia,ja mam tiez tuto zavinovacku-a pouzivam ju aj do kocika, autosedacku maxi cosi cabrio fix,fusak som nekupovala,ved na kocik ju naklikavat urcite v tej kose nebudem-a ty mas fajn termin,za chvilku je teplo,podla mna nekupuj

dahlia23
30. led 2010

sakura, ďakujem veľmi pekne. 😉
a tá zavinovačka je tedy fajn, hej? som rada, lebo to sestra vyberala 🙂
a keď budeme cestovať niekam, kde sa budeme chcieť prechádzať, tak určite vezmeme aj vaničku

tymothy
30. led 2010

Tak my používáme do autosedačky fusak, který je určen hlavně do kočárku, ale má i otvory, ktrými se dají provléct pásy autosedačky. Do klasického vajíčka je to to nejlepší, co jsme zatím vyzkoušeli, bohužel do klasické autosedačky dát asi nepůjde, ale ještě jsme to nezkoušeli.
Dobré na něm je, že má vnitřek z ovčí vlny, takže se v něm mimčo nepotí a je rozepínací po obou stranách (do kočárku nic moc praktického), ale v té sedačce, když se auto roztopí nebo když člověk přijde do obchodu, se potom ten horní kryt dá odklopit bez toho, aniž byste museli dítě budit.

http://www.rajpromimi.cz/detail.php?zbozi=1634052

sakura77
30. led 2010

jej,teraz pozeram ze ja mam tu zavinovacku troska inu ja tam mam aj "nohy" 🙂 a tiez ked sme niekde v obchode,tak len otvorim a hotovo 🙂

dahlia23
30. led 2010

sakura, ja som nechcela tú nohatú. 🙂 a toto bola jediná nenohatá. 🙂

dahlia23
30. led 2010

ale možno nám tam nakoniec bude pasovať aj ten fusak. lebo ten má tiež otvory na pásy. no uvidíme... 🙂

mychaella
30. led 2010

ahojte, ja mam fusak od emitexu co pouzivam aj v kociku a v autosedacke som ho mala len raz. ja maleho vzdy poprikryvam a v aute ked je teplo ho poodokryvam pretoze sa poti. a myslim ze mu zospodu neni zima pretoze tu sedacku mame doma v teple a vzdy prejdeme po vonku len par metrov. 🙂

nali
30. led 2010

Ahojte!My máme od Emitexu zimní zavinovačku s otvory na nožky,ale nějak jsem si ji neoblíbila,byla v ní dvakrát.Dávám kombinézku.Kdyby měl někdo zájem at písne,troufám si napsat,že je jako nová.

martulikk
autor
30. led 2010

Vážně se tu nenajde nikfo, kdo by měl doma přímo fusak na autosedačku? ☹

mychaella
30. led 2010

ten co mam ja je aj do autosedacky,

http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky...

ale keby sa mi malo v tejto zime teraz narodit babatko tak by som ten fusak do tej sedacky pouzivala

vojtisek2007
30. led 2010

ahoj, mám do autosedačky (vajíčka) fusak od EMITEXu 3v1, vozila jsem v něm vojtu - narodil se v únoru...ale rozhodně potom dítě moc neoblíkat, na jaře jsme přešli na zimní zavinovačku taky od Emitexu...ten fusak je fajn, protože když potom mimčo povyroste, připnete prodlužovací spodní díl a máte ho ještě další dvě zimy...

vojtisek2007
30. led 2010

teď koukám, je na něj odkaz od mychaella - mám ten béžový a fakt si ho nemůžu vynachválit 😉

martulikk
autor
30. led 2010

ten Emitex 3v1 je ale klasický fusak 😉 já měla na mysli takovéhle fusaky:
http://www.emitex.cz/a-pytel-zimni.php
http://www.miminakup.cz/mimiobchod/eshop/7-1-VS...
velikostí by měly pasovat přímo na tu autosedačku 🙂 myslím klasické vajíčko 0-13kg

mychaella
30. led 2010

moze byt ale ten co som ti poslala nanho odkaz tam tiez krasne pasuje a da sa vyuzit aj neskor
ak chces zajtra ti ho mozem pofotit ako to vyzera na tom vajku v reale 🙂

vojtisek2007
31. led 2010

je to přesně jak píše mychaella - ten emitex je právě do vajíčka autosedačky....až po napnutí druhého dílu je to klasický fusak do kočárku

vojtisek2007
31. led 2010

jo a vajíčko jsme měli maxi-cosi cabrio a pasoval tam nádherně 🙂

dahlia23
31. led 2010

ja keby som nemala ten origoš fusak do kočíka, tak kúpim ten, čo napísala tymothy. lebo tá ovčia vlna je lepšia než akákoľvek umelina. ovčie podložky sa do kočíka používajú dokonca aj v lete a bábo sa tam nepotí. len už sa mi fakt nechce dávať ďalšie peniaze za fusak do sedačky 😒

vorllinka
14. lis 2010

Holky, prosím vás máte ozkoušený nějaký fusak do autosedačky Jané strata? Mám doma Lodger, měl by jít i do autosedačky, ale u naší Jané Straty jsou jakoby nerozdělitelné pásy, takže ho tam nedám.. Děkuji za radu 😉

rora
17. čer 2011

ahojte. prosim o radu, neviem sa rozhodnut ci je lepsie kupit fusak ale taky s otvormi na nozicky alebo len zavinovacku. potrebujem nieco co mozem mat aj v hlbokom kociku, aj vo vajicku... neviem si dat rady. babo sa ma narodit zaciatkom oktobra a neviem co sa viac hodi na zimu... mam taky pocit ze sa v nicom nevyznam 😅 😅

frlka
7. pro 2011

toto je super vec, prakticka + dobra cena:
http://www.huncutik.sk/hacurik/eshop/22-1-Akcio...

majkali
15. pro 2011

My používali tenhle od maxi cosi a super, je přímo k autosedačce, takže velikost sedí a je v něm teplíčko a v ochoďáku jde odepnout přední díl. Na MMB se starší sežene za levněj.
http://www.malvik.cz/Doplnky-autosedacky/fusaky...

darija06
18. únor 2022

Taky jsem to zrovna minulý týden řešila, protože sem sháněla pro sestru fusak do autosedačky a kde mají moc hezké, tak je sleepee 🙂.