• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hračka do auta k autosedačce s pultíkem, máte tip?

22. dubna 2014 
máte nějaký tip na druh hraček, případně konkrétní pro cca ročního chlapečka do auta, aby se nenudil...k autosedačce s pultíkem? :wink:
21. dub 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gosa22 tip bohužel nemám, také bych nějaký potřebovala :slight_smile: Syn obvykle bývá v autě v pohodě, baví ho koukat ven nebo na mě, jak řídím. Ale někdy nemá svůj den a to by se něco na zabavení opravdu hodilo. Klasické závěsné hračky, jako je Lamaze apod., ho dávno neberou (skoro 15 m), takže by to chtělo něco s tlačítky, co bude mačkat, ale zase aby to nevydávalo nějaké šílené zvuky, které by mě rozčilovaly při řízení :grinning: A zároveň aby se to dalo přichytit, aby tím nemohl mrsknout na zem a hned křičet, že to chce podat... :slight_smile:
21. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, není to úplně hračka, ale koupili jsme DVD, co se zavěsí za přední sedadlo, a pouštíme malé tenis :slight_smile: Zkuste najít něco, co vám dítko v TV rádo sleduje, a pusťte jí to :slight_smile:
22. dub 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
22. dub 2014 v 19:51 • luciekrasna
Tvůj příspěvek