• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

I'coo adaptéry pro Maxi Cosi autosedačku

9. února 2009 
Zdravim. koupili sme kocarek i'coo platon s tim, ze ho budeme pouzivat taky s autosedackou maxi-cosi cabriofix. po koupi kocarku nam ale bylo zdeleno, ze adaptery se uz nevyrabeji a vypada to tak, ze uz je ani nemaj nikde skladem. nevite nekdo kde by se tyto adaptery dali sehnat, respektive, nenajde se tady nekdo, kdo uz tyto adaptery nepotrebuje a chtel by je prodat?
diky
13. led 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj tak v ov je obchod kde prodávaj komplet i s těmi adaptéry , pošlu ti odkaz na prodávající a poptej se....
jinak krasavec ten kočárek, ale mastnej :slight_smile:
13. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.skrblikshop.cz/kombinace/
tenhle obchůdek provozujou, na pordejně maj vystavený I coo s hl. lůžkem a k němu sproták a sedajda...ptala jsem se na něj...
13. led 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuji moc. skusim tam napsat. diky
13. led 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj smashingmc, muzu se zeptat, jak jste pochodili? mam stejny problem, mame i´coo platona a k nemui original sedacku, ale nejak nas nanepadlo (bohuzel), ze je uplne malinkata, dcerka ma 3 mesice a za chvili se tam snad uz ani nevejde. taky chceme maxi-cosi cabrio fix s adaptery na i´coo, uz jsem obeslala asi 6 e-shopu, kde je maji uvedene v nabidce, ale vsichni mi napsali, ze uz je nemaji a i´coo je nevyrabi :cry:
26. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj. tak bohuzel to vypada, ze jedina moznost bude skusit to sehnat od nekoho z druhy ruky :(
5. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak se mi ciste nahodou podarilo sehnat pouzite adaptery (ale v super stavu, nenapada mne, co by se na nich dalo znicit) pres mimibazar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam, ze se vam to taky podari, vyzkousela jsem vyvesit inzerat asi tak na 5 serverech, ale krome mimibazaru nikde nic :frowning2: , tak drzim pesti :wink:
9. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek