I'coo adaptéry pro Maxi Cosi autosedačku

smashingmc
13. led 2009

Zdravim. koupili sme kocarek i'coo platon s tim, ze ho budeme pouzivat taky s autosedackou maxi-cosi cabriofix. po koupi kocarku nam ale bylo zdeleno, ze adaptery se uz nevyrabeji a vypada to tak, ze uz je ani nemaj nikde skladem. nevite nekdo kde by se tyto adaptery dali sehnat, respektive, nenajde se tady nekdo, kdo uz tyto adaptery nepotrebuje a chtel by je prodat?
diky

lucenek
13. led 2009

hoj tak v ov je obchod kde prodávaj komplet i s těmi adaptéry , pošlu ti odkaz na prodávající a poptej se....
jinak krasavec ten kočárek, ale mastnej 🙂

lucenek
13. led 2009

http://www.skrblikshop.cz/kombinace/
tenhle obchůdek provozujou, na pordejně maj vystavený I coo s hl. lůžkem a k němu sproták a sedajda...ptala jsem se na něj...

smashingmc
autor
13. led 2009

dekuji moc. skusim tam napsat. diky

aness
26. led 2009

ahoj smashingmc, muzu se zeptat, jak jste pochodili? mam stejny problem, mame i´coo platona a k nemui original sedacku, ale nejak nas nanepadlo (bohuzel), ze je uplne malinkata, dcerka ma 3 mesice a za chvili se tam snad uz ani nevejde. taky chceme maxi-cosi cabrio fix s adaptery na i´coo, uz jsem obeslala asi 6 e-shopu, kde je maji uvedene v nabidce, ale vsichni mi napsali, ze uz je nemaji a i´coo je nevyrabi 😢

smashingmc
autor
5. únor 2009

ahoj. tak bohuzel to vypada, ze jedina moznost bude skusit to sehnat od nekoho z druhy ruky :(

aness
9. únor 2009

ahojte, tak se mi ciste nahodou podarilo sehnat pouzite adaptery (ale v super stavu, nenapada mne, co by se na nich dalo znicit) pres mimibazar 😀 😀 😀 😀 😀

aness
9. únor 2009

doufam, ze se vam to taky podari, vyzkousela jsem vyvesit inzerat asi tak na 5 serverech, ale krome mimibazaru nikde nic ☹ , tak drzim pesti 😉