Jak sundat potah u autosedačky Maxi Cosi?

jejepaja
20. čer 2009

Ahoj, chtěla bych vyprat potah na autosedačce Maxi Cosi Cabrio, ale jaksi mi nejde sundat ho, protože si nevim rady s odepnudím bezpečnostního popruhu v dolní části . tam jak je to kolečko na uvolňování popruhu. Nebo na to mám jít jinak? Prosím poraďte, pokud to už někdo z Vás někdy dělal. Předem díky

lucenek
21. čer 2009

jeje..já ten popruh rozpárala a pak znova zašila jinak by mi to nešlo taky 😉

duplicka
21. čer 2009

ahojte, ja som ho uz davala dole, ten popruh pri kolecku sa da zo spodnej casti odobrat a potom sa da stiahnut uplne v pohode

kacka.va
22. čer 2009

většinou pokud jsou potahy sundavací, tak je přesný popis v návodu k sedačce, tak zkus mrknout.

danu
28. čer 2009

jasminka • 1d • Dnes o 16:27
ahojte mam tuto autosedacku od 0-13 kg. chcela by som sa spytat, davali ste niekdy dole prat potah? ja to neviem vyzliect dole pri nastavovacom tlacitku cez tie nastavovacie pasy ☹ poradi mi niekto?

jasminka
28. čer 2009

jeeej no uz som to nasla, spredu su take straaasne nenapadne haciky, z ktorych sa da dole ten popruh 😎

boruuvka
11. lis 2010

Ahoj holky, potřebuju poradit. Potah ze sedačky mám sundaný, ale nemůžu přijít na to jak vyvléct z potahu ten pás, který vede ke sponě mezi nožkama. Poradíte některá?

nadja11
11. lis 2010

ad boruuvka: na tej ciernej plastovej casti (skelet sedacky) ked uz mas dolu ten potah, odspodu( otoc si sedacku) je ten popruh len zahacknuty, ten plast ma tvar pismena H na lezato,,, a odtial sa uz len ,,vybrejkne,, ale myslim ze uz to dal niekto aj na you tube

boruuvka
11. lis 2010

@nadja11 dík, já to stejně nehápu 😀 tak jsem to vyprala v kýblíku a zvládla jsem to i když to mám uvázaný pořád k autosedačce 😀

marrakech
12. lis 2010

Resila jsem ten samy problem. Dokonce jsem se ptala v obchode, kde jsme ji kupovali, jak mam potah sundat. Nevedeli. Tak jsem si dokoupila frote potah a je to. Peru jen ten, sundavani je bezbolestne. 😀

nadja11
13. lis 2010

cely potah zvlec, zostane ti vysiet len na tom popruhu.
ten popruh sa vysmyckuje zo spodnej strany konstrukcie
( ta cierna umela hmota na spodnej casti nieje v celku, ale dobre zamaskovana pod tym popruhom,co je na konci ako slucka)
pod tou sluckou, ak ju das trochu nabok uvidis, ze nie je spojena ta umelina, tam sa ten popruh da nasadit a vysadit

nadja11
13. lis 2010
https://www.youtube.com/watch?v=eUacYTtDqt8


este k tomu video, snad to pojde

hojda
13. lis 2010

já to řešila termopotahem od z Dity Tábor, tak jsem prát nemusela.

sariss
10. bře 2014

@nadja11 super diky moc i me se nakonec podarilo potah!sundat ted jen abych to umela i nandat!!!

sariss
12. bře 2014

Obnovuji tuhle diskuzi protoze potah jsem sice uspesne sundala ale ted zaboha nemuzu zahaknout zpet ty gumicky do tech miniaturnich hacku po strane a to mam maly ruce, mate nekdo tip jak na to prosim?
Vsude pisou jak potah lze snadno odejmout a prat no to jo ale jak to nandat zpet....

sverus
15. říj 2014

@nadja11 děkuji moc. Skvele a jednoduche.

klarifik
19. led 2016

jaj, to video jsem měla vidět dřív než jsem to rozpárala🙂

1eso1
22. čer 2019

@nadja11 Ahoj. Nevím jestli sem ještě chodíš, ale zachránila si mě 🙂) Děkuju. Už jsem myslela, že to vyhodím z okna :D