Jak upnout korbu Janéčka popruhy na zadní sedadlo?

noones
25. říj 2009

Ahoj maminy!
Není tu nějaká chytrá mamuška, která ví, jak upnout korbu Janéčka (kolekce 2008) popruhy na zadní sedadlo auta?? Asi nemám dost podrobný návod ☹ a fakt na to nemůžu přijít....

kacka.va
27. říj 2009

cazadora: nevím, co to bylo za značku, ale doporučila mi to prodavačka, že to mají odzkoušené a pasovalo to jak hrnec na pr... 😉 jako kdyby to bylo přímo na Jané.
no, já musím říct, že díky tomu okénku u pláštěnky na sporťák mi malá neprotestovala v tom jezdit, protože tím koukala ven a nepřipadala si tam zavřená.

nsoci
27. říj 2009

Mame Jane Slalom a korbu... ano vanicka sa da upevnit, ale dietatko je upevnene pasom a len suchym zipsom! Ako ak to je bezpecne... holky neblbnite, budete si to vycitat do konca zivota ak by ste nedajboze havarovali...

zlatouch
27. říj 2009

tohle je opravdu poucna diskuse, my vozili L. v korbe pekne dlouho, libovali jsme si, jak je to pohodlne pro ni i pro nas...Ano, zmenila jsem nazor, predtim me to nak nenapadlo (uz si predstavuju povzdechy nekterych - "jak muze byt nekdo tak blbej??"), ale aspon pro priste vim co a jak 😀

Ale, ten tom nekterych prispevku! Berte ohledy na takovy tupce, jako jsem ja, prosim, ted si pripadam, jako bych nejakych 8 mesicu usilovala o zivot sveho ditete 😀 Staci, ze jste mi vysvetlili, ze me minuly zaklady fyziky, dalsi naloz netreba 😉

nsoci
27. říj 2009

Zlatouch aj ja som maleho vozila v korbicke....az kym som nevidela tu cesklu kampan za autosedacky... 😉

sissik
27. říj 2009

ja som kupovala tu korbicku koli tomu,ze som si myslela, ze tam bude lepsie vozit babetko. ale po prvej jazde sme to s manzelom zrusili. autosedacka je autosedacka.
inak ta korba je perfektna na zimu, neprefuka to, lebo je to z pevnych materialov, nie latkova.

llllucka
28. říj 2009

zlatouch:v pohodě.Já bohužel měl tu smůlu,že jsem si zkusila,jaké to je se vybourat a to nebyla žádná vysoká rychlost.Takže jsem při výběru byla hodně opatrná.Hlavně,že jste nemuseli testovat bezpečnost korbičky😉

cazadora
28. říj 2009

děkuji všem za rady ohledně pláštěnky 😉