Jak v autě chráníte potah proti otlačení od dět. sedačky?

andrysek30
24. led 2017

Ahoj maminky, chtěla by jsem se zeptat jak řešíte v autě ochranu sedačky v autě proti otlačení od dětské sedačky? Budu ráda za každý návrh a zkušenost 🙂

lv
24. led 2017

Nijak, to mě ani nikdy nenapadlo.

andrysek30
autor
24. led 2017

@lv mě taky ne,ale docela dost nám to už sedačku v autě vytlačilo a to ji tam máme týden sotva.

lv
24. led 2017

@andrysek30 možná to nevadí u těch našich herek 🙂 mít super faroáro v kůži, asi bych mluvila jinak..nepřijde mi, že by byly sedačky zničené i po několika letech autosedaček na nich.

lv
24. led 2017

Fáro 🙂

andrysek30
autor
24. led 2017

@lv no právě jsme pořídili nový auto,tak to chceme aspon trochu eliminovat...🙂

sara84
25. led 2017

Kdyz jsme jeli s kamaradkou v jejim novem aute se svetlym calounenim, s myma dvema cunatama,tam jsem na cely zadek natahla deku. Tak bych asi koupila fleesovou deku v barve potahu a natahla ve 2-3vrstvach pod sedacky,pripadne prostrihla diry na uchyty na pas. A pujde to vyprat!

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
japona
26. led 2017

@andrysek30 Nijak. Beru to jako daň za haranty..🙂

kika266
30. led 2017

mam v aute na sedadle takovy potah z lidl, je na sedacku a zaroven cast visi jeste u nozek ditka a tam jsou kapsy a je tam misto na ruzne veci a hry pro prcky at se zabavi 🙂 uz si ale nepamatuju kolik stal, ale meli ho v akci auto nebo jak to maji co tyden neco jineho.

nikody
30. led 2017

Nijak... skoro 4 letý syn nemá potřebu znečišťovat okolí...

krystalka
31. led 2017

Po pravdě, to nás nikdy nenapadlo nějak řešit, pořizovali jsme nové auto, když byly synovi asi 2 roky.....sedačku tam máme vlastně pořád, vyndaváme ji jenom při úklidu auta, nebo když potřebujeme převézt něco většího a je potřeba sklopit zadní sedadla.....takže ani netuším, jestli tam nějaké stopy zanechala....synovi bude 9 let a sedačka tam nějaký ten rok ještě určitě bude.....

andrysek30
autor
31. led 2017

@krystalka jj já vím, kdyby byly obyč sedačky neřeším,ale jsou na půl kožené a ono to zanechává hodně dolíčky,tak to řešit chci ne že musím,ale už jsme vyřešili 🙂

lenoulinkaa
17. dub 2017

Když už je tu tato diskuze, tak se zeptám, jestli při používání isofixu se ničí sedačky. Máme novější auto a nerada bych, aby bylo čalounění po čase rozdrbané. Váhám jestli koupit s nebo bez, ale aby to zase nebylo na úkor bezpečnosti. Máte někdo zkušenost?

makronka222
17. dub 2017

Reste bezpecnost a ne nejakou blbou otlacenou sedacku, mame nove auto v kuzi a to posledni co resim, je nejaka sedacka. V novych autech se nic neotlaci, isofix je hezky na dosah, latka se nema jak otlacit, cim jako? Vzdyt je to pripojeni hladke a kovove, bez pohybu.

palomitacheca
17. dub 2017

@andrysek30 mame podlozky pod autosedacky z Tchiba

lenoulinkaa
17. dub 2017

@palomitacheca Toto je dobrý tip... Přesně něco takového jsem si představovala. 🙂

sara84
22. dub 2017

Na aliexpresu jsem videla spesl.podlozky pod sedacky

emilkamilka
5. pro 2018

starší tema, ale znovu otevřu. Máme dite, v autě kožené sedačky. Máme dát pod autosedačku nějakou podložku, alebo to ty kožene sedadla vydrží?

petramala11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz