Jakou autosedačku 9 - 36 kg máte? A jak Vám sedí?

ivca_doubek
21. bře 2012

Zajímají mě Vaše zkušenosti s autosedačkami kategorie 9 - 36 kg. Jakou máte? Jak máte veliké dítko a jak se v ní cítí? Doporučujete? Podotýkám že mě zajímají spíše sedačky bez Isofixu, nebo ty, které ho mají, ale dají se upevnit i "normálně" pásem. Uvažujeme o Storchenmühle Starlight SP...

sunysara
21. bře 2012

Máme britax evolva 123 a paráda, malej má 13 kilo a dva roky je to druhá sedačka, první máme ještě 9-18kg taky romerku a velká spokojenost 🙂 první isofix nemá druhá jo.

zdenka561983
21. bře 2012

ahoj my mame tuto http://www.baby-line.cz/41-9-36-kg.html?idProdu... a jsme moc spokojení..Syn má 16mes a 10kg.

lucajdak
21. bře 2012

Taky máme Britax Romer Evolva 123 plus a nemuzu si stezovat, je super, bezpecna i ze stran a máme ji od 9 mesicu🙂

kubinkov
21. bře 2012

Máme Recaro Start 2.0. Nenašla jsem zatím žádnou nevýhodu. Jen je trochu těžší a širší, takže se s ní dva dospělí na zadní sedačce trochu mačkají. jako jediná na trhu je polohovací do 36 kg, což je jeden důvod, proč jsme ji vybrali.

majatob
21. bře 2012

my mame taky Britax Evolvu 123 a znovu bych do ni nesla, nevim jak novy modely, ale ta nase se neda polohovat za jizdy (takze kdyz mala usne, tak ji pada hlava, protoze si prece dite nevzbudim abych mohla sedacku vytahnout z auta, nastavit na lezeni, zase zapnout a vratit dite 😀 ), pasy uz musi byt nastaveny a nedaji se dotahnout kdyz je sedacka pripevnena, coz je pro nas teda taky docela na nic, na kratky popojizdeni do ni davame malou v bunde, na dlouhy trasy jen tak ve svetru a kdo ma ty pasy vecne nastavovat a vyndavat ju kvuli tomu a taky se ty pasy fakt blbe zapinaji tak aby je mela perfektne dotazeny, kolikrat u toho tecu nez se mi povede ju zapnout 😅 no a navic se v ni hodne poti, jo a spatne se mi sundaval potah kdyz jsem ju chtela vyprat, tak jsem to pak vzdala a vydrhla ju v celku kartackem 😅
krom ni mame pro nejmensiho Maxi Cosi Priori (do 18kg) a pro nejstarsiho Maxi Cosi Rodi (od 14kg) a tem nemam co vytknout, perfektni manipulace, komfortni sezeni pro deti, prijemny potah, nastaveni polohy packou, dotazeni pasu po zapnuti ditete,... 🙂
no ale ted uz v ni dojezdime nez deti vyrostou vsichni do sedacek od 14kg a pak poleti 😅

jaa
21. bře 2012

jelikož je mm řidič z povolání a každý rok se školí,tak jim bylo řečeno,že se mají kupovat sedačky s co nejmenším váhovým rozpětím.. TJ.0-9,0-18. 9-25,15-36.. Nejhorší ja varianta 9-36kg.. Nejméně bezpečná☹

mamajakoty
21. bře 2012

My máme tuto
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/874-ki...
A DOPORUČUJU. Používáme ji už 2. rok a vše ok. Pultík namísto pásů si nemůžu vynachválit. Posadíš dítě, šoupneš tam pultík, přetáhneš klasický pás přez pultík i sedačku a je hotovo. Výhodou je že se ti i starší dítko jen tak samo neodpoutá a i v testech má pultík lepší ochranu krční páteře než pásy v v klasických aurosedačkách.
Tuto sedačku budeme určo brzo kupovat i pro druhou dceru.
Od 18 kil už se pultík nepoužívá a pás se táhne přez sedačku. Do 18 kil lze taky mírně položit na spaní, s trochou praxe to jde i za jízdy.
Jinak krátké ale postačující video zde

https://www.youtube.com/watch?v=rC9_WsPAR6o
petra.a
21. bře 2012

tiez mame Kiddy comfort pro a maximalna spokojnost. Vela sme s malym cestovali, k rodicom to mame 600 Km, k druhym 400 km a maly je v nej maximalne spokojny. Kym bol mensi, davali sme do mierne lezatej polohy a teraz uz v klasickej polohe a na pultik si zvykol behom prvej jazdy. Pre druhe budeme urcite kupovat to same 🙂

ajinka22
21. bře 2012

My mame STM Autosedačka Starlight SP 10802 cosmic blue a naprosta spokojenost.