Jakou autosedačku byste doporučili od 9kg?

kualalik
1. pro 2010

Zatím se do "vajíčka" vejdeme, ale přemýšlím, zda nakoupit výhodně teď nebo až po vánocích.. počkat na slevy?

kikimaruska
1. pro 2010

Velmi podobná diskuze je zde - též se tu řeší 9kg dítko, které se nevejde do vajíčka... 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/od-kdy-a...

a jakou doporučit, to je strašně těžké, je několik váhových kategorií, v různých cenových relacích a každá má svoje pro a proti, takže nejdřív bych si ujasnila požadavky, pak váhovou kategorii (0-18, 9-18, 9-36 kg....) a pak hledala přímo v diskuzích na tyto autosedačky reference , kterých je tu docela dost na MK. 🙂

johnatanka
1. pro 2010

já jsem vždy vybírala podle crash testů, mrkni na web, určitě najdeš někde výsledky a pak co si můžeš dovolit finančně a v čem ti dítko bude líp sedět 😉

kramlinka88
1. pro 2010

ahojky my máme maxi cosi tobi a naprostá spokojenost 🙂
a kupovali jsme ji normálně v obchodě, na netu bych ji nekupovala, nemám důvěru u takové věci ☹

lukza
1. pro 2010

Ahojky já dopuručuji 9-18kg romera king plus je polohovatelká takže supr ještě pro dítko co nesedí a nebo aji když sedí tak jak ti usne tak ho mužeš polohovat jak když do vajíčka.
náš malý je obr a nejdříc jsme chtěly sedačku 9-36kg ale není to zrovan dobré je to moc velké rozpětí a pokud jezdíte často tak na bezpečnost je lepší prostě 9-18kg.
a já kupovala sedačku přes net vyšla o hodně levnější aji první jsme kupovaly přes net a uplná spokojenost.jo a koupila bych jí tedka protože jsou právě vyprodeje kolekce 2010 a tím pádem o hodně levnější teda pokud nechceš novou kolekci,ale už bude ta kolkce 2010hodně přebraná.po novém roku už bude skoro všude už jen kolekce 2011 a tím pádem aji dražší.
jo ale nejlepší je zajít do obchodu zkusit jí jak sedí dítěto a pak kdyžtak až objednat na netu protože každému dítěti sedí něco jiného.
odkaz nehodím protože by to byla reklama☹(

jaru30
1. pro 2010

Ahoj,
buď Römer King plus (tu budeme mít my. Je vážně super! i to polohování), Cybex Palas, nebo Kiddy comfort pro 🙂
Sice dražší, ale echt bezpečné.

ladybugie
1. pro 2010

ahojky, já se rozhodovala mezi Kiddy a Romer King plus. Nakonec vyhrál Romer. U Kiddy mi vadilo, že i když je tam ten pultík ( prý velmi bezpečný), tak automobilové pásy procházejí sedačkou jen v jednom místě. Takže jsme zvolili Romer a jsme maximálně spokojení. Můžu ji polohovat i během jízdy, když chce malá koukat nebo spinkat. A bezpečnostní testy má super. 😉

neu.sona
1. pro 2010

Ahoj, máme maxi-cosi Tobi. Vřele doporučuju. Je skvělá a Maty je v ní spokojenej. Rozmýšleli jsme se na Romer King Plus, ale naživo nás nenadchla. Teda, když v ní malej byl. A ten systém upínání do pásu mi přijde divnej 😝 . Do jiných bych asi nešla.

moudivlacek
1. pro 2010

take mame tobi a jsme naprosto spokojeni,uvazovali jsme taktez na romerem a me ty pasy prisly takovy tvrdy a malej v ni plakal,tak jsme vzali tobi a super

a k tomu kde koupit,my stihli nejakou akci na detskyraj tecka cz,nakupu pres net bych se nebala,ja tak nakupuju nezne a v poho

jaa
1. pro 2010

My máme kvůli bezpečnosti a polohování téměř do lehu ,Inglesinu Marco Pollo.měkoučká,bytelná,prostorná....

petrasafr
2. pro 2010

Taky máme Römer King Plus, my tedy kolekci 2011 kvůli zvětšené hlavové opěrce. A super!!!

trpaslikg
2. pro 2010

Storchenmuhle nebo Recaro jsou stejne od 9-36 kg... super

saly
2. pro 2010

ahoj my máme romer king plus z kocarek ,cz asi za 4tis..a jezdíme s ní rok,malý v ní hezky spinká, vše OK..je taková pořádná..my jsme taky váhali ještě mezi Tobi, ale Tomášek je cvalík a byl mu úzký ten sedák, byl tam prostě napresovaný..