Jakou autosedačku byste mi doporučily?

snehurka10
17. bře 2014

Ahoj, mohli byste mi doporučit nějakou vhodnou autosedačku, aby vydržela do většího věku, tedy min.9-25kg a ne za velký peníze? Já váhám mezi Newbuddy Fénix 9-25kg a 4baby 9-25kg. nevím, nemají vysunovací podhlavník, ale zase jsou polohovatelné. Poraďte prosím, klidně i jinou značku. Díky 🙂

dadushe
17. bře 2014

My máme cybex pallas 2 fix...hodně cestujeme napříč republikou, takže u nás komfort a bezpečnost důležitá. Jsme s ní úplně spokojení, dcera pultík miluje🙂
@snehurka10

zouzelka
17. bře 2014

@snehurka10 Já souhlasím s výše uvedeným a taky doporučuju Cybex Pallas, vidím to jako hooodně bezpečnou sedačku a náš synek má ten pultík taky v oblibě. 😉

datela
17. bře 2014

@snehurka10 Za mě určitě také Cybex Pallas 2 Fix.Suprova věc

frantiska85
17. bře 2014

Cybex pallas.

gepe
17. bře 2014

Cybex Pallas 2fix, my pujdeme primo do Cybex Pallas 2-fix gold line 2014. @snehurka10

gosa22
17. bře 2014

já teda místo Cybexky raději Kiddy Phoenix pro 2 fix...my ji máme a troufnu si říct, že je o drobet lepší...patří se Cybexkou mezi vítěze dTestu, ale co mi říkala kamarádka, tak jim malej ze Cybexky proklouzával, než povyrostl...s Kiddynkou se to nestane, má skvělý podsedáček, pomocí kterého se reguluje dítě tak, aby s ním sedačka rostla, fakt super, máme tam malého už od 8,5 měs... 😉 navíc pak na ni navazuje Kiddy Guardian ...
taky jsme původně chtěli sedačku až do 25 nebo 36 kg, ale v obchodě jsme zjistili, že je to blbost, že je lepší koupit do 18 kg a pak větší - malýmu ta větší vůbec neseděla, bylo by to riskantní, a to máme kluka jako buka 😉 taky za 3 roky budou určitě nějaké novinky a to mu pak koupíme pokračovací 😉

snehurka10
autor
17. bře 2014

@dadushe
@zouzelka
@datela
@frantiska85
@gepe
@gosa22 děkuji za názozy, kouknu na ní, ale mám obavy, aby tomu našemu uličníkovi nevadil právě ten pultík ☹, jestli bude po mě, tak bych se v tom cítila jak ve vězení nebo jako klaustrofobik, což nejsem, ale přijde mi to hopně jako že je to tam prostě zabední ☹

luciiim
17. bře 2014

@snehurka10 Máme Kiddy phoenixfix pro 2 a je skvělá. Zpočátku jsem měla stejné obavy jako ty - aby se v ní malý cítil dobře a nebyl příliš omezený v pohybu., ale je to úplně v pohodě. Má ručičky volné, pultík ho neomezuje, může si hrát s hračkami. Takže já doporučuji.

gepe
17. bře 2014

@snehurka10 pultik je sundavaci, toho se bat nemusis 🙂 dole mas specifikaci ukazku
http://www.cybexshop.cz/autosedacka-cybex-palla...
My jsme puvodne chteli od Besafe, meli jsme pred porodem pulhodinove sezeni s expertem pres detske autosedacky a rikal nam ruzne veci, az nas i prekvapoval. Byl to prave pan, co delal i na zlusebnim ustavu a resil i autosedacky z nehod apod.
@gosa22 tak dTest beru trosku s rezervou. Kor po testech kocarku a klokanek/ergo nositek. 🙂
My mladou dame do vetsi sedacky az bude sama sedet a stavajici autosedacka ji bude mala, coz jeste bude chvili trvat, protoze nemame klasicky vajicko. Proto i nemam obavu, ze by z vetsi nasledne sjizdela 🙂

Ono je taky dobry autosedacku pred koupi vyzkouset i s ditetem - posez atd.

snehurka10
autor
17. bře 2014

@gepe ano, to nám taky radili, abchom jí vyzkoušeli, tak ještě vydržíme, malý se posadil teprve včera prvně 🙂, tak máme ješt cvhilku čas 🙂, jen ta cena je dost šílená ☹

annieella
17. bře 2014

doporučila bych Storchenmühle Starlight SP:http://www.prejetesi.cz/storchenmuhle-starlight-sp-oxx...

gepe
17. bře 2014

@snehurka10 tak cena neni mala, bereme to vsak tak, ze vydrzi do 36kg coz muze byt i radu let prave 🙂 pokud se teprve posadil a neprecniva hlavicka ze stavajici, tak jeste mate casu 😉 jinak mrknete i na Besafe, taky vyborne vychazi nejen v crash testech 🙂

snehurka10
autor
17. bře 2014

@gepe nepřesahuje, to je ještě dobrý, jen nohy už mu čouhají dost dlouho, má už 73 cm v 6 měsících 🙂, kouknu díky

veruska007
18. bře 2014

Nedám dopustit na Storchenmuhle Starlight SP. Mají ji oba kluci, v létě ji pořídíme i naší berušce. Kluci jsou hodně hubení a vysocí a v té autosedačce sedí úžasně. Nejstarší ji má už 4 roky, pořád je jako nová. Když ji poblil, jen jsme ji setřeli papírovým kapesníčkem, má vodoodpudivou úpravu. Dá se perfektně upravit na dítě různě vysoké i hubené. Má výbornou boční ochranu, když v ní dítě usne, tak mu neklimbá hlavička a pokud je dobře utažená, dítě se z ní nevykroutí.