• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou autosedačku, když vajíčko nestačí?

11. ledna 2012 
Naše malá má 3měsíce a skoro 7kg. A když ji obleču kombinézu a dám ji do vajíčka, tak je tam chudák hooodně na těsno. Poraďte jakou sedačku koupit. Mě se líbí třeba Chicco Proxima, co na ni říkáte?
9. led 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevybírala bych, podle toho, co se mi líbí, ale co je pro dítě nejvíc bezbečně. Na chicco bych teda zrovna nesázela.
9. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Romera. Má dobré výsledky testů. Ale nesedící tříměsíční dítě bych tam nedala.
9. led 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkabb volila bych větší vajíčko, pro dítě je jízda proti směru nejbezpečnější a dokud to jde, nechala bych ve vajíčku.
9. led 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Britax FIRST CLASS plus 0 - 18kg, do 13 kg protisměru, pak může být po směru
http://www.eshopbaby.cz/first-class-plus-2012-autosedacka-britax/?subprod=52266
9. led 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luthien.k A které to vajíčko je větší? poraďte značku.
10. led 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj syn měl ve 3 měsících přes 8 kilo. Do vajíčka jsem ho nedávala v kombinéze, přes zimu měl punčocháčky a kalhoty, bodýčko, mikinku, čepici. Přes sebe slabou fleecovou deku (Ikea). Stačilo to bohatě. Když se auto po chvíli zahřálo, svlékala jsem ho a brala pryč deku. Do větší sedačky šel skoro v 8 měsících (Romer King), ale to už sám seděl.
10. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s @beruska1989 a jsem taky pro Britax First Class
10. led 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkabb Máme podobný problém, navíc do toho dcerku prostě potřebujeme občas nacpat v té kombinéze, ted máme půjčené starší vajíčko od Chicca, dřív se prý ta vajíčka dělala větší. To naše jsme vybrali totálně špatně, bohužel.
10. led 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
řešili jsme stejný problém u prvního prcka, tenkrát jsme koupili Concord Ultimax, je 0-18kg a dá se upevnit i proti směru jako vajíčko. No a brzo už ji vytáhneme, i Míšovi už je ve vajíčku těsno :slight_smile:
10. led 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame Maxi Cosi priorifix a tchyne ma v aute chicco key 1 isofix, malou jsem davala do vajicka do 1 roku!! pokud neprerusta hlavicka, tak bych to urcite resila jinak nez autosedackou, kde sedi 3m dite po smeru jizdy. V pripade nehody se diteti mladsimu cca 1r "natahne" krk (krcni pater) bohuzel az o 5cm :frowning2:
Takze ja bych resila obleceni, ne autosedacku :wink:
11. led 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, řešíme úplně stejný problém. synovi je necelých 7 měsíců a má 10 kg. už máme sice koupené autosedačky key1 od Chicca - prý jsou dobré, ale snažím se to co nejvíc oddálit a tak ho do vajíčka dávám co nejvíc na lehko jak to jen jde. Prý tam může být do té doby dokud se nohama neopře pevně o protější sedačku nebo dokud mu nevyčuhuje hlava - to je samzřejmě důležitější. Jo a do "velké" autosedačky je dobré mu pořídit ten opěrák hlavičky, aby se mu tolik nekynklala a v případě, že usne tak ho nebude bolet krk...
11. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek