Jakou autosedačku pro 3,5 leté dítě s váhou 13 kg?

lamaze
19. srp 2012

ahoj...potřebuji poradit,jakou autosedacku pro 3,5lete dítě s váhou 13kg a 95cm...nutnost polohovani..koukala jsem na babypoint zenit..jenze nemá žádné testy bezpečnosti,tak nevím,jestli ji koupit...líbí se nám Cybex..jenže ten pult neumim si v tom malou představit...dcera je drobnější...děkuji za rady...

miawa
19. srp 2012

A jakou jste měli do teď? Já bych se podívala asi už po nějaké 9-36kg, protože za rok dcera spadne do vyšší váhové kategorie a budeš kupovat další novou...

miawa
19. srp 2012

Podle testů jsou v kategorii 9-36 nejbezpečnější autosedačky s pultíkem

Concord Transformer Pro
Cybex Pallas 2

lamaze
autor
19. srp 2012

mame Maxi Cosi 9-18kg,ale dala nám ji švagrová tak chci koupit novou i z důvodu,ze teď častěji cestujeme...

lamaze
autor
19. srp 2012

holky...mate zkušenosti s Cybex isis fix v autě mame i isofix?!

miawa
19. srp 2012

@lamaze Jo, ta je určitě dobrá. A Isofix se u této sedačky zvlášť hodí proto, že ji nemusíš poutat, když zrovna dítě s tebou v autě nejede.

lamaze
autor
20. srp 2012

ta sedačka cybex isis fix je levnější než cybex pallas.dočetla jsem se,že isis nemá základnu proto je levnější.nemáte někdo zkušenost nebo nevíte jestli je tam ta základna důležitá?díky moc holky.....

veruska007
20. srp 2012

@lamaze Mam chlapecka 104/13 kg. Mame od roku (to nevazil ani 9 kg) Storchenmuhle Starlight SP (je polohovaci) a jsme velice spokojeni. Autosedacka vyhrala v nemeckych crash testech a podle mne je mnohem lepsi nez v CR vychvalovany Romer (pracuji v dopravni bezpecnosti, takze jsem toho nastudovala opravdu hodne, ne jen vysledky dTestu, ktery se vsude cituje). Po 2,5 letech pouzivani je porad nadherna, jako nova. Ted jsme koupili druhou stejnou autosedacku pro mladsiho. Lze ji ruzne upravit podle vysky a vahy. Oba kluci do ni krasne zapadnou, je hodne kryta i z boku, navic ma nepromokavou upravu - kdyz se jednou maly poblil, tak se to nevsaklo, jen jsme to setreli kapesnickem a jeli jsme dal. Detem se v ni i dobre spinka, hlava neprepadava dopredu. Autosedacka je bytelna, vazi 10 kg.

lamaze
autor
20. srp 2012

taky jsem na ní koukala,ale chci sedacku s isofixem,myslím,že tahle nemá isofix...

lamaze
autor
22. srp 2012

ahoj tak dnes jsme koupily Cybex Pallas Fix a spokojenost...mala do pultíku plácá tak uvidíme,ale vypadá,ze bude spokojená...natrefily jsme na slevu za 4790kc,tak jsme ji hned koupily,večer budem dávat do Maxika....děkuji všem ....