Jakou autosedačku pro 7mi měsíční?

jitulik24
30. pro 2011

Chceme malé koupit novou autosedačku a nevíme přesně jakou. Malá má 7 měsíců a už se nám tak tak vejde do vajíčaka. Jakou jste pořídily a čím jste se při výběru řídily?

ja.na81
30. pro 2011

Nam se tedy dikybohu maly vesel do vajicka (maxi cosi) jeste v 11 mesicich... nicmene sedacku jsme potom koupili Römer Safefix plus. Pri vyberu jsme se ridili tim, ze jsme chteli bud zase maxi cosi nebo tu Römer no a v obchode kde jsem byli zrovna MC nemeli.. 😉 No a pak jsme chteli aby sedacka byla s isofixem a polohovaci. Akorat nam uz teda maly v tom skoro roce pevne sedel a nemuseli jsme resit, zda jde sedacka i proti smeru jizdy (coz bychom v nasem pripade v 7m resit museli...), takze vlastne nevim, jestli jsem ti v necem poradila... 😉

denousek
30. pro 2011

ferrari 🙂

zdeniii
30. pro 2011

Určitě Römer King plus , jsou úžasné!! měli jsme i jako vajíčko a jinou bych nechtěla. Mrkni sem http://autosedacky.mimishop.cz/katalog.php?typ=...

bellka
30. pro 2011

Jitul, ležela jsem v tom asi 2 měsíce a skoro denně studovala sedačku za sedačkou a u nás tedy vyhrála tato a už ji máme doma http://britax-romer.cz/zbozi/produkt-571/romer-...

jankadudova
30. pro 2011

Romer King plus. Ridili jsme se vysledky testu. Nejlepe vychazi stridave Maxi Cosi a Romer. No a Romer je prostornejsi, snadno se upina pasy - nechteli jsme isofix. Jde polohovat na prijemny "polosed", ve kterem maly usne. Maminky casto rikaji, ze z teto sedacky neni videt ven...ano, MAxi Cosi Tobi je vyssi, ale je drazsi a uzka, takze tu jsem zavrhla. A taky zalezi na aute, urcite ji nejdriv vyzkousejte, bezne to obchody nabizi. Takze za me Romer king plus ( mame barvu Noah)

blondynka400
30. pro 2011

Jestli máš v autě isofix, tak určitě Romer Safefix, jestli ne, tak bych byla pro Maxi cosi tobi. Má lépe vymyšlené a udělané upnutí do pásů, tudíž je maličko bezpečnější, ale zas "samotná" sedačka je lepší Romer king, jak už tu holky psaly, je prostornější a má lepší boční ochranu.
Výhoda Romer safefix je ten, že se dá upnout jak do isofixu tak do pásů. Každopádně jestli máš isofix v autě, tak sedačku jedině s isofixem, je to pohodlnější, bezpečnější a sedačka mnohem lépe drží.

hojda
30. pro 2011

Do větší sedačky, ale musíte mít alespoň těch 9 kg, musí sama sedět, jinak to není bezpečné a měla bys vybírat v kategorii od 0 kg.

romcovaklarka
30. pro 2011

Nám se tohle stalo již v 5 měsících, takže jsme museli vybírat v kategorii 0-18 a koupili jsme britax first class plus. My teda nemáme v autě isofix, takže jsem koukala jen po těch bez. A pokud holčička ještě bezpečně sama nesedí, taky byste také měli koupit tuto kategorii.

cernalu
30. pro 2011

Britax- Römer First class plus 2012 nejlepší v kategorii 0-18kg, do 13kg proti směru jízdy a pak po směru....