• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou máte autosedačku od 9 kg?

15. září 2011 
Jakou máte autosedačku od 9kg? S jakou jste spokojeni?? Nechci zbytečně drahou ale chci dobrou :slight_smile: Poradíte???
14. zář 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Vseobecne kvalitni znacky, co vitezi stridave v testech - Kiddy, Romer, MaxiCosi. Ale temat na autosedacky je tu nekolik :wink:
14. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Máme Romer King plus a jsme absolutně spokojeni:slight_smile:
14. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Pro kluky je super Maxi Cosi PrioriFix (Toby a Pearl nebo Pebble, teď nevím které to je jsou pro kluky malé) Máme jí s isofixem a je z ní super výhled ven. Švagrová mají Romer King a malá z něj ven skoro nevidí a dost jim v sedačce zlobí. Když jela v naší, tak ani nedutala a koukala hezky ven:slight_smile:.
14. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
máme romer king plus a spokojenost, ale radím vyzkoušet, každýmu sedne jiná...
14. zář 2011 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme Romer Duo Plus s isofixem a také jsme spokojení
15. zář 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme Romer Safefix plus - s isofixem a opěrnou nohou a jsme spokojeni, sice není z nejlevnějších, ale dcerka je spokojená, i delší cesty jsou v pohodě a šlo nám hlavně o bezpečnost
15. zář 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme Babypoint zenith. Chceli sme takú čo sa dá polohovať a za dobrú cenu. Sme s ňou spokojný :slight_smile:
15. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Maxi cosi priorifix - prostorná, pohodlná, malá si v ní krásně hoví :slight_smile:
15. zář 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
MC Pearl s isofixem :slight_smile: ale chce to vyzkouset....
15. zář 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mame Maxi Cosi Tobi, v Romerke i v Be Safe v obchodoch revala akoby ju z koze drali... v Tobinke zostala sediet tisko a je v nej velmi spokojna... nemenili by sme.
skuste vyskusat, vela autosedaciek je podobnych... mam pocit, ze romer bola tesnejsia pri pleciach, proste inak vypolstrovana...
15. zář 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Riskli jsme koupi Romer king plus bez zkouseni a jsme moc spokojeni, je prostorna, maly v ni ma tendenci usinat, coz se treba pro cestu do Chorvatska hodi :wink:
15. zář 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme Storchenmuhle Starlight SP a spokojenost. (Nebo Recaro Jung Sport,je to na chlup to samé,ale nevím jak je to cenově)
15. zář 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek