• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký fusak do autosedačky a kočárku v létě a v zimě?

31. července 2012 
Prosím o radu, jaký je dobrý fusak do autosedačky a do kočárku v létě a jaký v zimě??? Líbí se mi značka lodger,ale je vůbec nutné kupovat zvlášt na zimu a zvlášt na léto??? Mám kočárek Maxi Cosi. Děkuji M.
6. dub 2012 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zimní mám Emitex, letní považuji za zbytečnost.
6. dub 2012 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda kupovala jen zimní fusak.Na teplejší dny mi vždycky stačila deka-silnější nebo slabší podel počasí a u kočárku ještě nánožník
6. dub 2012 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Zimní mám emitex 3v1 a na co fusak v létě? Dětem v kočárku nepofukuje, je jim tam v létě děsné horko a na vlažné večerní procházky stačí přehodit přes prcka dečku :wink:
6. dub 2012 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jarni letni emitex zavinovacka ;) hodici se i do autosedacky, zimni emitex 3v 1 ;)
6. dub 2012 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
nevím, na co letní fusak, ty taky nenosíš v létě kabát, ne? nebo teda většina lidí nenosí :sweat_smile: zimní je senzační lodger, aestethic, i emitex se dá :wink:
6. dub 2012 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Na zimu mám emitex a na jaro-podzim mám taky emitex jarní-podzimní 2v1 fleecový. Na léto stačí pak přehodit deku :slight_smile:
6. dub 2012 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
do autosedačky žádný stačí deka a kočárek-když byl mimi měli jsme outlast exlusive a do sportáku emitex combia v létě žádnej
8. dub 2012 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Zkuste se mrknout ke mě do nabídky, máme celoroční fleecový fusak - horní díl lze zcela odepnout a použít jen spodní díl jako podložku, je vhodný do nánožníků, má otvory pro popruhy a nahoře se ohne a nesjíždí. Kdybyste měla zájem o více informací, prosím napište mi do IP :wink: budu se těšit.
31. črc 2012 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Zimni mam Emitex Combi 3v1 a na jaro az podzim mam taky Emitex, jen lehkou verzi a nemuzu si ho vynachvalit, da se rozepnout jako deka a poslouzi fakt hodne.
31. črc 2012 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
letní fusak je zbytečný,malý je narozený v červenci a teda rozhodně by jsme ho neužili,i když je chladněji,děti jsou většinou v naparáděných peřinkách a v autě stačí přehodit lehkou deku nebo plínku,a na zimu jsme měli prvně klasický a později prodlužovací free line-jako emitex
31. črc 2012 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek