Jaký fusak do autosedačky a kočárku v létě a v zimě?

mishakk
6. dub 2012

Prosím o radu, jaký je dobrý fusak do autosedačky a do kočárku v létě a jaký v zimě??? Líbí se mi značka lodger,ale je vůbec nutné kupovat zvlášt na zimu a zvlášt na léto??? Mám kočárek Maxi Cosi. Děkuji M.

anieanne
6. dub 2012

Zimní mám Emitex, letní považuji za zbytečnost.

petrunka01
6. dub 2012

já teda kupovala jen zimní fusak.Na teplejší dny mi vždycky stačila deka-silnější nebo slabší podel počasí a u kočárku ještě nánožník

blahova_andrea
6. dub 2012

Zimní mám emitex 3v1 a na co fusak v létě? Dětem v kočárku nepofukuje, je jim tam v létě děsné horko a na vlažné večerní procházky stačí přehodit přes prcka dečku 😉

jitushkam
6. dub 2012

jarni letni emitex zavinovacka ;) hodici se i do autosedacky, zimni emitex 3v 1 ;)

amallie
6. dub 2012

nevím, na co letní fusak, ty taky nenosíš v létě kabát, ne? nebo teda většina lidí nenosí 😅 zimní je senzační lodger, aestethic, i emitex se dá 😉

aljuska
6. dub 2012

Na zimu mám emitex a na jaro-podzim mám taky emitex jarní-podzimní 2v1 fleecový. Na léto stačí pak přehodit deku 🙂

weri1
8. dub 2012

do autosedačky žádný stačí deka a kočárek-když byl mimi měli jsme outlast exlusive a do sportáku emitex combia v létě žádnej

zoriazz
31. črc 2012

Zkuste se mrknout ke mě do nabídky, máme celoroční fleecový fusak - horní díl lze zcela odepnout a použít jen spodní díl jako podložku, je vhodný do nánožníků, má otvory pro popruhy a nahoře se ohne a nesjíždí. Kdybyste měla zájem o více informací, prosím napište mi do IP 😉 budu se těšit.

katchi
31. črc 2012

Zimni mam Emitex Combi 3v1 a na jaro az podzim mam taky Emitex, jen lehkou verzi a nemuzu si ho vynachvalit, da se rozepnout jako deka a poslouzi fakt hodne.

marecek4
31. črc 2012

letní fusak je zbytečný,malý je narozený v červenci a teda rozhodně by jsme ho neužili,i když je chladněji,děti jsou většinou v naparáděných peřinkách a v autě stačí přehodit lehkou deku nebo plínku,a na zimu jsme měli prvně klasický a později prodlužovací free line-jako emitex