• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je speciální zavinovačka do autosedačky nutná?

20. září 2010 
ja mam tiez zimnu od Emitexu, a dam ju aj do autosedacky PP s 5bodovym pasom. :wink:
7. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajo, to fakt, aj väčšie dieťatko? nemáš foto? by ma zaujímalo upnutie do autoseačky....
7. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska, ale to nie je autosedačka s 5-bodovým upínaním :pensive: , do tej trojbodovej viem, že pasuje :wink: a u nás na Slovenku sú aj verzie s odopínateľnou spodnou časťou na nožičkách zn.Babylife, čo sa zavinie a vydrží podsatne dlšie :wink:
7. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zmestí sa do nej aj dlhšie dieťatko - zo zavinovačky mu môžu neskôr trčať nôžky....
7. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej ma 70cm a vejde se v pohode, nozicky ma v ni zastrceny, ty mu couhat nemaji kudy... :wink:
7. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, hanka se narodila 4.11., zimni zavinovacku od emitexu jsme dostali a je to parada, pouzivame v aute porad, nemusim ji tak navlikat a kdyz se v aute otepli, jen oddelam cipy, ktere ma pres rucicky a je to v pohode. az se otepli budu pouzivat misto zimniho fusaku do kocarku :slight_smile: je fajn, ze mimi ma neco tepleho pod zadickama, parkrat jsem zkousela vyrazit jen s edkou, ale asi jsem nesikovna, jak jsem nesla tu autosedacku, porad se mi zdalo, ze mi deka urcite musi spadnout na zem :confounded:
9. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som kupila zavinovacku do autosedacky ale zistila som ze ja tam potrebne mat pasy len z vchu a nietake so su aj okolo noziciek lebo to nie je mozne zapnut... a este aj malemu v tom bolo strasne teplo, dokonca aj v overaly... ale vyuzila som ju na jesen do kocika ked bolo na fusak este teplo a na jar ju budem pouzivat zas.
19. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!predam zavinovačku do autosedačky,emitex-červeno-ružovu s mackom.viac cez IP,jemny flis ale aj tak je dost tepla,letna verzia...
19. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
prosim vas my mame autosedacku jane strata a zda sa mi, ze malej je uz mala a chcem kupit zavinovacku emitex
myslite, ze sa mi tam potom zmesti? nemate nahodou skusenost ?
vdaka
20. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek