Je speciální zavinovačka do autosedačky nutná?

lenkanemeckova
4. dub 2008

Ahojky,
jsem ve stádiu dokupování všeho možného i nemožného a snažím se zuby nehty nepodlehnout a nekoupit každou blbost na trhu. Mimčo čekáme v červnu... co myslíte, je nutné koupit speciální zavinku do autosedačky (s těma dírama?) nebo se to dá vyřešit i jinak? Je pravda že mimčo třeba v růžku se tam bude kurtovat blbě... je mi jasné že na zimu zimní fusak, ale co když je teplo... stačí ho přikurtovat jen oblečený a pak třeba přikrýt dekou? ... prosím poraďte... jakou máte zkušenost...

Případně se tahle diskuze může rozběhnout i směrem "Co jsme koupili a absolutně nevyužili, aneb... nekupujte blbosti" 😉

Všem moc díky za rady, názory... příspěvky...

Lenka

zajo79
7. únor 2009

ja mam tiez zimnu od Emitexu, a dam ju aj do autosedacky PP s 5bodovym pasom. 😉

denisab32
7. únor 2009

zajo, to fakt, aj väčšie dieťatko? nemáš foto? by ma zaujímalo upnutie do autoseačky....

beruska2x
7. únor 2009
denisab32
7. únor 2009

beruska, ale to nie je autosedačka s 5-bodovým upínaním 😔 , do tej trojbodovej viem, že pasuje 😉 a u nás na Slovenku sú aj verzie s odopínateľnou spodnou časťou na nožičkách zn.Babylife, čo sa zavinie a vydrží podsatne dlšie 😉

denisab32
7. únor 2009

teda zmestí sa do nej aj dlhšie dieťatko - zo zavinovačky mu môžu neskôr trčať nôžky....

beruska2x
7. únor 2009

malej ma 70cm a vejde se v pohode, nozicky ma v ni zastrceny, ty mu couhat nemaji kudy... 😉

aness
9. únor 2009

ahojte, hanka se narodila 4.11., zimni zavinovacku od emitexu jsme dostali a je to parada, pouzivame v aute porad, nemusim ji tak navlikat a kdyz se v aute otepli, jen oddelam cipy, ktere ma pres rucicky a je to v pohode. az se otepli budu pouzivat misto zimniho fusaku do kocarku 🙂 je fajn, ze mimi ma neco tepleho pod zadickama, parkrat jsem zkousela vyrazit jen s edkou, ale asi jsem nesikovna, jak jsem nesla tu autosedacku, porad se mi zdalo, ze mi deka urcite musi spadnout na zem 😖

zaire
19. bře 2009

ahojte, ja som kupila zavinovacku do autosedacky ale zistila som ze ja tam potrebne mat pasy len z vchu a nietake so su aj okolo noziciek lebo to nie je mozne zapnut... a este aj malemu v tom bolo strasne teplo, dokonca aj v overaly... ale vyuzila som ju na jesen do kocika ked bolo na fusak este teplo a na jar ju budem pouzivat zas.

ma76
19. bře 2009

ahojte!predam zavinovačku do autosedačky,emitex-červeno-ružovu s mackom.viac cez IP,jemny flis ale aj tak je dost tepla,letna verzia...

katarina.banska
20. zář 2010

ahojte
prosim vas my mame autosedacku jane strata a zda sa mi, ze malej je uz mala a chcem kupit zavinovacku emitex
myslite, ze sa mi tam potom zmesti? nemate nahodou skusenost ?
vdaka