Kde je uveden rok výroby na autosedačce Cybex Solution?

zickemartina
4. dub 2014

dostali jsme autosedacku cybex solution x2-fix novou ale isofix nevyuziji tak je pro nas zbytecne tezka a draha - rada bych ji prodala nebo vymenila - ale na to je zapotrebi vedet rok vyroby nevyte jak to zjistim

chris_n
4. dub 2014

proč je potřeba rok výroby????? Jinak není to někde ze spodu či tak. Nebo v papírech od sedačky?

zickemartina
autor
4. dub 2014

no prave to nikde nemuzu najit - no jestli se nepletu material starne i kdyz se nepouziva - je to plast a ne kov

chris_n
4. dub 2014

@zickemartina pokud ji budeš prodávat, tak asi není potřeba extrémně nutně vědět výrobu. Navíc, já si letos můžu koupit sedačku, co je vyrobená už loni a leží na skladě. A asi to taky nepoznám uplně, si myslím. To bys musela podle nějakého sériového čísla někde dohledat. Navíc v papírech by asi mělo být napsáno, jaký model, z kterého roku to je.

zickemartina
autor
4. dub 2014

@chris_n no prave to nemuzu najit
teda pokud budu uprimna objednala jsem prez internet autosedacku bez izofixu - mame starsi auto a prisla mi jina barva s isofixem - malemu jsou teprve 2 roky tak bych chtela aby nam vydrzela - pokud je starsi nez tu co jsem kupovala vymenim ji nebo prodam a koupim to novejsi - tak bych to chtela nejak zjistit