Kde v Praze vyzkoušet autosedačku?

jankadudova
18. črc 2011

Prosim o radu. Vsude se doporucuje pred koupi sedacku vyzkouset do auta. Jasne ze bych ji pak asi koupila vyhodneji na netu, ale kde v Praze se to da takhle zkusit? Moc dekuji.

hojda
18. črc 2011

Tak to zkus od nějakých známých, ne? Tohle je takový divně, když ji někde zkoušís a objednáš pak přes net. Nebo znám jeden obchod v Praze, kde mají garanci nejnižší ceny, takže ti jí pak prodají za cenu, kterou najdeš na netu a u nich v obchodě můžeš sedačku zkusit. Pokud chceš napíšu do IP.

moudivlacek
18. črc 2011

my zkouseli v detskym raji a koupili tam,meli zrovna akci,jinak na tom zkusit v obchode a pak objednat pres net nevidim nic spatneho,taky to delam 😉

dendaz
18. črc 2011

AAA kočárky... 🙂 Vyzkoušeli a koupili... 🙂

anetka1701
18. črc 2011

v dětskym ráji. Moc ochotnej personál, krásně poradili, vyzkoušeli jsme a sama paní pak řekla, ať to objednáme z netu, že maj lepší ceny :o)

berenika39
18. črc 2011

Dětský ráj Vysočany. Mají svůj eshop, na prodejně si můžeš dát sedačku do auta a do sedačky dítě, pak si ji objednáš přes jejich eshop - je to pro ně jednodušší, prostě v tom mají takový logistický systém 😉 , proto mají v eshopu třeba lepší ceny, aby to lidi motivovalo.
Jinak vybírat zboží na kamenných ochodech a pak objednávat na netu jinde je bohužel úplně normální, z hlediska zákazníka výhodné, ale pro prodejce noční můra.

handm
18. črc 2011

My zkoušeli na Černým mostě - nejdřív v Babyparku a pak v Chicco (nebo jak se to jmenuje vedle Electroworldu). V obou obchodech moc ochotný personál a bez problému