Kiddy evoluna i-size. Na jaký kočárek jde pomocí adaptérů nacvaknout?

onaho
26. lis 2020

Ahojte prosím o radu. Zvazujeme ze mimčo budeme vozit v autosedačce kiddy evoluna i-size. Nevíte prosím na jaký kočárky jde pomoci adaptérů nacvaknout? A pokud mate zkušenosti prosím o ne. Děkuji chtěla bych najaky kocarek do terénu docela mě zaujal cybex priam ale nevím zda lze kombinovat. Děkuji moc za jakékoliv rady. H.

anis87
26. lis 2020

Za nas top sedacka. Jedina nevyhoda je vyssi hmotnost (noseni delsi dobu v ruce se pronese), ale je to na to konto, ze je to opravdu jedna z nejbezpecnejsich autosedacek na trhu a jako jedna z velmi mala ma homologovanou polohu vleze i za jizdy (spousta sedacek, co jdou polohovat do lehu nema tu homologizaci za jizdy, takze za jizdy nebyly vleze testovane). Obri slunecni clona. Pohodlna, siroka. Je proste trochu robustnejsi, nez jine autosedacky, a to se mi libi, mimco ma fakt pristor a neni v ni tak zmacknute.
S adaptery jsme ji nacvakli na bez problemu na kocarky Britax (u prvni dcery) a Inglesina (ted bude na druhe mimco), resp. na kazdy kocarek jsme koupili adaptery dle typu kocarku. Podle me se da dat na vse, kam se da dat Maxi Cosi - ma uplne stejne uchyty.
Takze za nas bezva vyber. My ji po prvni dceri pred 3 lety prodali a ted cekame druhe, rikali jsme si, ze za ty 3 roky treba nejaka sedacka uz bude lepsi a ani prd. Tak bezpecna, prostorna, pohodlna za nas neni zadna, resp.zadna neni lepsi, tak jsme ji zase kupovali 🙈

onaho
autor
27. lis 2020

@anis87 děkuji já vím. Je to skvělá sedačka. Ale co vím tak v leže může být v autě jen pokud je iso-fix základna. Jinak ne. Mám pravdu? Mám doma sedačku i maxi cosi cabrio a ta je taky skvělá. Díky moc za vaši skvělou zkušenost. 😘

anis87
27. lis 2020

@onaho Ano, to mate pravdu, vleze pouze se zakladnou na isofix 🙂