Kočárky Maxi Cosi Assisfix a Cybex Sirona M2. Máte s nimi zkušenosti?

martinato1989
24. čer 2018

Holky, pořad váhám nad Maxi cosi assisfix a cybex sirona m2. Mate, prosím, někdo zkušenosti? Kterou vybrat?

dressinka
25. čer 2018

Dobry den 🙂
Jeste pred nedavnem jsme taktez shaneli autosedacku. Co se tyce znacky Cybex- tak po hledani a srovnavani ruznych znacek jsem se docetla, ze prave zminovany Cybex mel pred 2 lety problem s uvolnovanim ftalatu. Design maji pekny, ale pokud se rozhodujete mezi temito dvema typy, za sebe bych volila znacku MaxiCosi, kt. navic v crash testu dopadla moc dobre. Jsou sice drazsi, ale daji se poridit i starsi ve velice peknem stavu 🙂

jkoll
27. čer 2018

Za mě taky Maxi Cosi🙂

marmonka
23. črc 2018

Dobrý den, mrkněte na německou značku Recaro. Mám pocit, že mi ze všeho googlení nejlepší autosedačky pukne hlava, ale tahle podle mě vede ;) Podle letošních bezpečnostních testů vyšly jako jedny z nejlepších. Navíc myslím dostali tu nejlepší známku za složení látek v potahu. Na léto teda ideální, když se dětičky v sedačkách často potí :D Mají i ofiko české stránky https://www.autoseating.cz/recaro/recaro-detske...

pinkninja
23. črc 2018

Ja mam Cybex Sirona plus a jsem moc spokojena. Dceri jsou 3 pryc a stale jezdi v protismeru. Pohodlna i na spani. S typem M2 zkusenosti nemam, ale tipuji, ze to bude obdobne. Nepamatuji se, ze by Assisfix figuroval v nejakem testu, ale mozna si jen nepamatuji. Maxi Cosi patri ke spickam v oboru. A co se tyce skodlivin v potazich u Cybexu, prokazalo se to, tusim, jen v jednom roce a tusim dokonce jen u jednoho modelu. Od te doby problemy nebyly. Bylo to myslim zmenou majitele a presunem vyroby. Recaro melo ted taky dobry vysledek v testovani, ale me nejsou tyto sedacky nejak sympaticke designem😁Coz je samozrejme individualni a zanedbatelny “problem”

marmonka
23. črc 2018

@pinkninja Fákt? 🙂 Mě se právě ty jejich barvičky strašně líbí :D