Kterou autosedačku od 9 kg doporučíte?

lenalena
13. črc 2010

Nemám čas číst stostránkové diskuze, proto pokládám otázku, s jakou sedačkou od 9kg jste či naopak nejste spokojené? Předesílám, že na autosedačky za 6tis apod.nemáme finance, proto mě spíš zajímá nějaká levnější kategorie, rozmýšlím mezi Zopa carrera, ale co jsem zběžně stihla zkouknout, neměla moc dobré ohlasy a chicco key 1, o té jsem se toho zatím moc nedozvěděla... Za názory děkuji.

vendulka
13. črc 2010

Ahojky, my mame tu chicco key 1 a jsem s ni zatim spokojena, mame ji zatim teda jen 4 mesice,ale zatim spokojenost, cena je taky vyhovujici, predtim jsem meli vajicko taky chicco, tak jsme zustali u stejne znacky.Puvodne jsem chtela Maxi cosi TOBI,ale za tu cenu mi prisla srovnatelna s tou chicco key 1....

momin
13. črc 2010

@lenalena my mame tuhle....
http://avit.cz/detail/produkt/126
Je super!!Je polohovatelna takze v ni prcek muze klidne spat... 😉
Pridam par fotek.. 😉 A cena je taky fajn. klidne pisni do IP kdyby ses chtela na neco zeptat.... 🙂

atreides
15. črc 2010

mrkni tady na test, když jo problém cena, tak bych koupila aspoň sedajdu 9-36, ale co v testu vyšla dobře - takový kompromis, než mít dvě autosedačky, i když podle kategorie, ale nevalné kvality

http://www.babyweb.cz/Clanky/a4175-Novy-test-au...

brusinka.pusinka
15. črc 2010

My máme stejnou jako Monin a malá má v druhém autě v mojím ji vozím v Britaxu 0-18 kg a v obojích se cítí skvěle . Jinak Ta Zopa carrera je otestovaná a je splňující vše co má sedajda splňovat . Je to hlídáná firma protože vyrábí i kočárky 😉

ikarkulka
15. črc 2010

tak nevim. nekoupila bych ani jednu z nich. myslim, že autosedačka je jedna z věcí, na kterých by člověk neměl zrovna šetřit.
testy vyhrává mc pebble, tu máme, nestojí ani těch 6 tisíc. pokud k ní nechceš isofix base, se kterou je samozřejmě ještě bezpečnější.

musko
15. črc 2010

súhlasím s ikarkulkou a atreides. Kiddy, alebo Cybex Pallas 9-36, alebo Romer Britax Evolva 123 plus 9-36
Kriteria musí splnovat každá autosedačka - dostáva Eur normu, ale crash testy sú tie, čo by mali byt vodítkom ( nezávislé crash tetsy)