Máte zkušenosti s autosedačkou Espiro Optima 0-25kg?

mirka755
15. únor 2010

ahoj
máte ji některá? Chceme ji kupovat během měsíce, protože je Ondráš velké dítko a ve vajíčku je už ťip ťop

http://www.kocarek.cz/kocarky-Espiro-Autosedack...

tatiana1760
11. únor 2012

AKCIA na marec ESPIRO !!! Hlaste sa 🙂 Foto v mojom bazáriku .
Viac info cez poštu..

lenocka84
11. únor 2012

ahojte, my ju mame uz takmer rok, a nedam na nu dopustit. cez www.perinbaba.sk ma stala cca 113 eur, da sa dat do polohy ako vajicko, takze maly ked zaspi, sklopim ho a pekne spinka
urcite odporucam, ale nie tu optima pro, ktora je od 9-25kg kvoli opierkam na hlavicku, su tvrde

orygynal
28. pro 2012

ahojte,
potrebovala by som poradiť. máme túto autosedačku, ale niekde som založila návod. potrebovali by sme dať pásy, ktoré idú na ramená vyššie, ale nevieme ako,... 😒

iwusa14
31. črc 2013

@slavinka9 Ahojky, my mame tuto sedacku ale niekde sa mi stratil navod na obsluhu ☹. Ak by som ta mohla poprosit o odfotenie komplet navodu a preposlat na mail. Veeeeeeeeeelmi pekne dakujem

iwusa14
31. črc 2013

@lenocka84 Ahojky, my mame tuto sedacku ale niekde sa mi stratil navod na obsluhu emoticon. Ak by som ta mohla poprosit o odfotenie komplet navodu a preposlat na mail. Veeeeeeeeeelmi pekne dakujem

slavinka9
31. črc 2013

@iwusa14 ahoj pohladam a odfotim posli mi do spravy mail🙂

iwusa14
31. črc 2013

@slavinka9 Jezis dakujem velmi pekne!!!! Nikde na na nete som ho nenasla. Este raz dakujem a pisem spravu 🙂

lenocka84
31. črc 2013

@iwusa14 ahoj mile rada, ale uz sme ju davno predali ☹

ined77
1. zář 2014

Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Autosedačky Espiro https://www.modrykonik.cz/autosedacky-espiro/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s touto značkou autosedaček. Vaše rady, tipy a informace jistě ocení i ostatní maminky, které se třeba zrovna teď rozhodují, kterou autosedačku pořídit pro své děťátko. Informace a zkušenosti od Vás jim, v jistě nelehkém rozhodování, velice pomůžou.

Předem Vám velice děkuji jak za Váš čas, tak i za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné zkušenosti.

Krásný první podzimní den,
Denisa.

@lenocka84 @iwusa14 @slavinka9 @orygynal @tatiana1760 @sonita ... a další 🙂 .