Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Máte zkušenosti s autosedačkou pro nejmenší?

matvej21
17. únor 2012

Poradíte mi nekdo,prosim.Budem kupovat autosedačku pro mimi od 0-13kg. Pri prvnim diteti jsme meli autosedačku Graco, ktera bohuzel po namontovani do auta mela docela ostry sklon a malinky v ní spíš sedel než ležel. Poradte, ktera autosedacka je zaručene pohodlná i na delší cestování a leží v ní. Dekuji.

miminkopodruhe
17. únor 2012

Krom tohoto bych se zajímala i o bezpečnost v testech při nehodě. Na prvního syna jsme jich měli víc a nakonec největší spokojenost s Maxi Cosi Cabrio, je i jedna z největších, ale pro malého jsme ji museli vystýlat dekou, jelikož byl nedonošený a maličkatý. Jejich nový typ Pebble je již lépe "vystlaný", ale zase je sedačka malinko menší. Na druhé mimi budeme mít sedačku od Concordu- Intense, ale ani Ion není špatný.

elana
17. únor 2012

my jsme spokojení s MC Cabriofix. Je dost hluboká, takže se tam dítě vejde dlouho (syn má 8 měsíců, 74cm, 8.15kg a ještě mu nahoře zbývá tak 5cm; nohy můžou přečuhovat, hlavička ne), dodávají k ní i novorozeneckou vložku, tím se sedačka trošku zmenší, asi po třech měsících jsme ji vyndali (někdo už dřív, to záleží na dítěti). Navíc, resp. především, dlouhodobě vychází na předních místech testů.

maruja
17. únor 2012

jak píší holky výše, Maxi cosi je asi nejlepší, pak mě přijde dobrá Cybex Aton, rozhodujeme se mezi těmito dvěma

mrsblack
17. únor 2012

Máme Romer Safefix plus a jsme moc spokojeni. V deseti měsících se tam pořád vejdeme. Určitě je tam v pololehu, nesedí.

ja.na81
17. únor 2012

my jsme meli a byli velmi spokojeni s Maxi Cosi Citi, maly v ni byl do 11 mesicu a absolvoval i nekolik velmi dlouhych cesty (600 km za mou rodinou)

schnek
17. únor 2012

my jsme měli Be safe izi sleep, dá se nasadit na kočár na stejný adaptery jako maxicosi a dá se při použítí na kočárku polohovat do lehu (mmch, budu ji prodávat 😉 ). Byla jsem s ní maximálně spokojená a neměnila bych. A potom je polohovací casualplay, ale ta sedí asi jen na jejich kočárky.

http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-0-...

zdeniii
17. únor 2012

My pořídili Romer, jinou bych ani nebrala, vyšla skvěle na testech a je skvělá i v tom, že má v sobě opěrky okolo hlavičky, takže když miminko usne nekývá mu havička ze strany na stranu, má i hodně poloh pro nastavení pásů atd. Prostě u nás vede na celé čáře. Pořídili jsme vajíčko a dále i tu pro větší.
Máme tuhle navíc jsme dokoupili i tu konsstrukc do auta, abych se pořád nemusela prát s pásama. Často někam jezdíme a je to fajn další bezpečnostní prvek...
http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?zbozi...

kacatko_1907
17. únor 2012

Za nás doporučujeme Maxi Cosi Cabriofix, pro malé mimi má změnšovací vložku a vychází na předních místech testů, takže by měla být i bezpečná, což je asi v autě to nejdůležitější 😉 sice není polohovací, ale miminko v ní pololeží, takže ok. no a další výhodou je, že jde potom nasadit na většinu kočárků pomocí adaptérů 😉

jop
17. únor 2012

My měli Cybex Aton, vyšla v testech skvěle. Příště bych ale zvolila tu, která má pevnou základnu, která zůstává v autě a sedačka se na ni jen nacvakne.

ikarkulka
17. únor 2012

maxi cosi, römer, cybex aton - z těch bych vybírala 😉

arianka
18. únor 2012

Měli jsme jako první Maxi Cosi Cabrio Fix a spokojenost.

Sem začni psát odpověď...

Odešli