• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maxi Cosi EasyFix nebo EasyBase. Která je lepší?

18. srpna 2012 
Ahoj maminy, právě vybírám autosedačku a nejsem si jistá, jaký je rozdíl mezi základnami Easyfix a easyBase. Máte je někdo a jak jste spokojené? Čtu,že je to bezpečnější, ale hlavně i pohodlnější, sedačka se pak už jen nacvakne, základna zůstává. Ale můžu ji přidělat i vepředu? Budu dost cestovat. Děkuju za rady!
19. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, ja zrovna taky kupuju sedacku maxi cosia pani nam to vysvetlila takto:
easy base je zakladna do auta, ktere nema iso fix, je to na tadnim sedadle, kdyz sahnes mezi sedacku a operatko, tak je nahmatas, nemaji to vsechny auta! pokud je tam nemas, tak koupis tuto zakladnu a pripoutas ji pasem, na ni pak nacvakavas sedacku
easy fix: je zakladna do auta, ktere ma iso fix
obe zakladny v aute zustavaji, ale musi byt v zadu
jako novinku ma maxi cosi zakladnu family fix: je drazsi, ale zustava ti i na vetsi sedacu, kterou pak musis diteti poridit
tak snad jsem to vysvetlila dobre :slight_smile:
20. led 2010 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Děkuju za vysvětlení,to jsou věci:slight_smile:.Já teda isofix vzadu mám,ale ze začátku ji budu vozit převážně vepředu u sebe.Nevíš,jestli se ten Easyfix dá přidělat i pásy?Děkuju moc
20. led 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
scheilaa - já myslím, že Easyfix na pásy nejde. my teda máme family fix a ten je vyloženě jen na přidělání na iso fix. plánuju, že když budu vozit vepředu, tak budu přidělávat pásama autosedačku...
20. led 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No proto právě nechci ten Familyfix,ten prý na pásy nejde,to vím.Ale ten Easy by možná měl.Ale zas mi říkali v obchodě,že už se nevyrábí,tak nevím.
20. led 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm, tak to nevim, ale myslim, ze easyfix na pas nejde, na ty je specialne ten easybase.. ale nevim to urcite
20. led 2010 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, právě jsme objednali přes net v Babyparku autosedačku Maxi-Cosi a k tomu jsme do mého auta objednali základnu EasyBase a to jde jenom na pásy a na to pak tu autosedačku dycky jenom přicvakneš. Protože já v autě nemám Isofix, tak jsme vzali tuhle základnu.

veri - taky si myslíme, že easyfix na pás nejde, že to jde jenom na Isofix.
veri - a jak jsi to psala viz.výše, tak stejně to bylo vysvětleno nám v Babyparku :wink:
21. led 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Obnovuji toto téma. Máme koupenou autosedačku Maxi Cosi Cabriofix, v autě isofix máme a autosedačku vozíme stejně pouze vzadu. Chceme dokoupit základnu Maxi cosi Family fix, ale nevím, zda na ní naše Cabriofix půjde? Totiž procházím stránky a někde píší, že na tuto základnu jde pouze MC Pebble (0-13) a pak Pearl...a na jiných stránkách zase píší, že lze upoutat i MC Cabriofix...tak já nevím. Chtěli bychom zrovna tu Family...jelikož pak na ní chceme nasadit Pearl a abychom nekupovali pro každou skupinu autosedačky jinou základnu.
18. srp 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek