Maxi Cosi EasyFix nebo EasyBase. Která je lepší?

scheilaa
19. led 2010

Ahoj maminy, právě vybírám autosedačku a nejsem si jistá, jaký je rozdíl mezi základnami Easyfix a easyBase. Máte je někdo a jak jste spokojené? Čtu,že je to bezpečnější, ale hlavně i pohodlnější, sedačka se pak už jen nacvakne, základna zůstává. Ale můžu ji přidělat i vepředu? Budu dost cestovat. Děkuju za rady!

verisek
20. led 2010

ahojky, ja zrovna taky kupuju sedacku maxi cosia pani nam to vysvetlila takto:
easy base je zakladna do auta, ktere nema iso fix, je to na tadnim sedadle, kdyz sahnes mezi sedacku a operatko, tak je nahmatas, nemaji to vsechny auta! pokud je tam nemas, tak koupis tuto zakladnu a pripoutas ji pasem, na ni pak nacvakavas sedacku
easy fix: je zakladna do auta, ktere ma iso fix
obe zakladny v aute zustavaji, ale musi byt v zadu
jako novinku ma maxi cosi zakladnu family fix: je drazsi, ale zustava ti i na vetsi sedacu, kterou pak musis diteti poridit
tak snad jsem to vysvetlila dobre 🙂

scheilaa
autor
20. led 2010

Děkuju za vysvětlení,to jsou věci🙂.Já teda isofix vzadu mám,ale ze začátku ji budu vozit převážně vepředu u sebe.Nevíš,jestli se ten Easyfix dá přidělat i pásy?Děkuju moc

bury
20. led 2010

scheilaa - já myslím, že Easyfix na pásy nejde. my teda máme family fix a ten je vyloženě jen na přidělání na iso fix. plánuju, že když budu vozit vepředu, tak budu přidělávat pásama autosedačku...

scheilaa
autor
20. led 2010

No proto právě nechci ten Familyfix,ten prý na pásy nejde,to vím.Ale ten Easy by možná měl.Ale zas mi říkali v obchodě,že už se nevyrábí,tak nevím.

verisek
20. led 2010

hmmm, tak to nevim, ale myslim, ze easyfix na pas nejde, na ty je specialne ten easybase.. ale nevim to urcite

foogy
21. led 2010

Holky, právě jsme objednali přes net v Babyparku autosedačku Maxi-Cosi a k tomu jsme do mého auta objednali základnu EasyBase a to jde jenom na pásy a na to pak tu autosedačku dycky jenom přicvakneš. Protože já v autě nemám Isofix, tak jsme vzali tuhle základnu.

veri - taky si myslíme, že easyfix na pás nejde, že to jde jenom na Isofix.
veri - a jak jsi to psala viz.výše, tak stejně to bylo vysvětleno nám v Babyparku 😉

kikimaruska
18. srp 2012

Obnovuji toto téma. Máme koupenou autosedačku Maxi Cosi Cabriofix, v autě isofix máme a autosedačku vozíme stejně pouze vzadu. Chceme dokoupit základnu Maxi cosi Family fix, ale nevím, zda na ní naše Cabriofix půjde? Totiž procházím stránky a někde píší, že na tuto základnu jde pouze MC Pebble (0-13) a pak Pearl...a na jiných stránkách zase píší, že lze upoutat i MC Cabriofix...tak já nevím. Chtěli bychom zrovna tu Family...jelikož pak na ní chceme nasadit Pearl a abychom nekupovali pro každou skupinu autosedačky jinou základnu.