Monitor dechu. Jakou značku používáte?

pessy1
27. únor 2007

Ahoj maminy, chci se informovat o monitoru dechu.Máte s tím zkušenost a od jaké značky si ho pak mám koupit?Díky

strouzek
25. zář 2009

ahoj lucie díky no snad už jsme si smůlu vybrali.
s tím monitorem no teda takže i u tebe je zkušenost dobrá no i když dobrá se moc říct nedá, hlavně že vám mimčo zachránil, já to taky považuju za nutnost, kolegovi nanny zachránil dítě 3x takže já věděla že ho chci i kdybych ho měla ukrást 😉

klara.t
25. zář 2009

holky, jakému dáváte přednost? Nanny nebo Babysense? Já nevím, který koupit.

strouzek
25. zář 2009

kláro já nevím já asi nanny, protože na něj jsem snad nikdy neslyšela špatné reakce

jajdaelda
26. zář 2009

tak my skoro rok používáme nanny...původně jsem ho nechtěla,ale malý se narodil s nedozrálým hrtanem,tak nám ho dr.doporučila,abychom byli v klidu...planý poplachy jsme zažili asi 4...většinou byl prcek stočenej v rohu postýlky mimo monitor....já s manžou prodělala vždycky infarkt a Kuba spal jak zabitej,i když mu to řvalo 20cm od hlavy 😀 ...ale taky jsem zastánce toho,že raději zažiju planý poplach než něco zanedbat...přestaneme ho používat asi v roce...a necháme na druhý mimčo,prý,když je do dvou let od pořízení,tak se prodlužuje záruka 😉

luciejadr
26. zář 2009

hlásím, že máme taky NAnny. a teda nedokážu si představit, že by na něm nespal 😖 přitom když ho dám k sobě v noci do postele, tak tam ho nemá a spím i já.. ale takhle jsem prostě pakoš 😅

planý poplach jsme měli 3. a to spal tak mooc klidně, že prostě měl velkou mezeru mezi dýcháním.

kopretina005
29. říj 2009

Zdravím Vás,
tak my jsme si monitor také vypůjčili, myslím, že je to lepší než ho kupovat.
Hlavní důvod byl, že po každé zápůjčce prochází PC kontrolou.
Na půl roku to stálo 900,- Kč a hlavně pak nebudeme mít problém ho prodat.
Takže jen pro Vás, je to Sdružení Sluníčko nebo www.monitordechu.cz.
Mějte se

lidiab
13. dub 2010

U casopisu Maminka je ted prilozena takova mala knizecka s informacemi a reklamou. Je tam na vystrihnuti maly kuponek na slevu 500kc na nakup kombinace monitoru dechu a chuvicek Reer. Treba to nekomu bude k uzitku 🙂

zzuzinda
20. dub 2010

Zdravím, my máme Nanny, našemu prckovi je 22 měsíců (zrovna dneska, to je fofr) a teprve nedávno, když nám Adam začal vylézat z postýlky jsem ho přestali používat. Monitor jsme používali od začátku, měli jsme několik planých poplachů, dokonce i jeden, který se mi nezdál až tak planý. Když jsme přilítli k postýlce, Adam ležel bez hnutí, pak lapnul po dechu, když s ním chlap zahýbal a rozeřval se. Já teda taky řvala. Znám případ, kdy miminko měla SIDS, přežilo ho, ale je na tom špatně, to mě jen utvrdilo, že monitor je investice, která se vyplatí. Navíc my jsme koupili 2 snímací desky, jednu používáme stále a jednu jsme s sebou vzali třeba na dovolenou, takže nebyla používaná a na druhé dítko je vyměníme. Používáme monitor ještě teĎ, když má Adam rýmu nebo teplotu nebo když sebou švihnul a měl na hlavě hroznou bouli a modřinu. Já si myslím, že ten pocit je k nezaplacení 🙂

heliik
21. dub 2010

Ahojky, tak já monitor, nemám a tudíž ho nepoužívám, mám jen chůvičku, ale s kamerou, takže mi to stačí. Vidím vše a slyším vše. 😉

terak
17. led 2011

Muzu se zeptat, jestli se vam nekomu neprojevil tento problem u monitoru babysense.... vcera v noci jsem s hruzou zjistila, ze i kdyz maleho vyndam z postylky, monitor porad bezi a nehouka. Mame ho pod matraci. Kdyz ho vyndam nahoru a polozim na matraci, tak je to ok. Jakmile ho prekryju, treba jen deckou, tak uz neohlasi, ze na nem nelezi nedychajici mimino.

Mam ho dva mesice a jdu ho tudiz reklamovat. Spis jsem jen chtela upozornit, at si to vyzkousite, jestli se nahodou ten problem neobjevil i u vas.