Nevolnost při cestování v autě a autobuse (syn 14 měsíců)

ltroubilova
17. črc 2018

Dobrý den. Synovi, když měl přibližně 14. měsíců, se začalo dělat hodně nevolno v autě nebo autobuse. Většinou zvrací tak do čtvrt hodiny, pokud se mu nepovede usnout. Dívala jsem se po nějakých homeo. Chtěla jsem se zeptat, jestli někomu opravdu pomohli? Nebo nějaké další rady? Má 18 měsíců.

zmrzlinka
17. črc 2018

Jezdit vlakem 😃

mrav
17. črc 2018

Poraď se v lékárně. V tomto věku už můžeš dát čtvrtku Kinedrylu.

ejmate
17. črc 2018

Mrkni sem https://auto-mania.cz/citroen-predstavuje-unika...
Už vynalezli brýle, který by tomu měli zabránit 😀 třeby by pomohli 🙂

cherris
17. črc 2018

pro děti jsou myslím nějaká lízátka, nejvíc pomáhá mluvit a zpívat, ale to nejspíš ještě moc nezvládne... kdyžtak doprovod, věnovat se, rozesmívat...

mishula11
18. črc 2018

Dcerka nam taky blinka v aute, taky to zaclo nejak ve 14-15 mesicich ted ma mesicu 19 a pomahaji nam homeo Cocculine, davam vzdy ve vode rozpustenou jednu tabletku tesne pred jizdou a od te doby klid a to jsme jeli i dlouhe cesty.. tak za me super, jinak predtim do 20min vzdy blinkala

lilulilu
18. črc 2018

@ltroubilova Také doporucuji Cocculine, rekla bych, ze pomahaji. To jsou homeopatika. Jinak Kinedryl, davam ho, ale pediatricka a zaroven homeopatka mi rikala, ze je to dryjak na jatra. Ale obcas a na dlouhou cestu ho detem dávám. Zvykacky jsou hnusne, ty nedávám. Jo a ted uz starsim dětem (2 a 5 let) dávám zazvorova lizatka proti nevolnosten v tehotenstvi. Nevim, jestli pomahaji, ale aspon je na chvíli klid ;)

pavcatko
19. črc 2018

Teď budu zkoušet cocculine homeo-dcerka má 1r a 9m a kynedril dávat nechci, tak uvidíme...