Nová autosedačka Maxi Cosi FeroFix 15-36 kg

hojda
23. kvě 2011

Ahoj, chystáme se koupit větší autosedačku a zaujela mě nová MC FeroFix. Už s ní máte někdo nějaké zkušenosti? Nechce se mi kupovat zatím netestovanou autosedačku, ale tato vypadá moc dobře. Líbí se mi to polohování a že roste do šířky i do délky? Tady přidávám specifikaci:

Otevřený tvar Maxi-Cosi FeroFix umožňuje dítěti lepší přístup do autosedačky. Snadno a rychle vám pomůže nalézt sponu pásu, s kterou ho poté během pár vteřin upnete. Díky unikátnímu vedení automobilového pásu nebylo upnutí dítěte nikdy tak snadné a rychlé. Systém IsoFix pak pevně přichytí autosedačku do automobilu. Nyní už jen otevřete dveře a nechte svého malého pasažéra nastoupit.

Komfort

Polohování autosedačky pro lepší odpočinek.
Unikátní technologie AirProtect® nabízí optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Autosedačka roste do výšky i do šířky spolu s dítětem.
Snadná a pevná instalace pomocí systému IsoFix.
Uživatelské pohodlí

Extra stabilní díky systému IsoFix.
Lepší vedení automobilového pásu.
Snadný přístup a vyjmutí pásu pod opěrkou hlavy.
Lehká a snadno přenositelná z jednoho auta do druhého.

hojda
autor
16. črc 2011

Nikdo jste jí zatím nezkoušel? Testy mají být až v listopadu, ale nevím jestli do listopadu vydržíme, nebo koupime Cybex...

hojda
autor
9. srp 2011

Tak jsem se dívala, že testu budou až v listopadu, snad do té doby vydržíme se starou, tahle vypadá opravdu dobře a MC bývají kvalitní.

hojda
autor
9. srp 2011

Jo a cena cca kolem 5 tisíc.

hojda
autor
20. zář 2011

Pořád jí ještě nikdo nekoupil? Já se snad těch listopadových testů nedočkám. Teď šla koupit za 3,6 tis, ale bez těch testů jsem do ní nechtěla jít....

zdezli
7. led 2012

Tak ja se o tuto autosedacku taky momentalne zajimala ( do budoucna) - vypada sice super,ale bohuzel v testech uplne propadla z duvodu skodlivin v potahu ☹ Skoda. Nevim, proc ji nemohli udelat ze stejnych materialu jako ty predchozi...