• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Novorozenecká vložka do autosedačky. Do kdy?

20. dubna 2013 
Holky poraďte, prosím :slight_smile: Do kdy nechat v autosedačce vajíčku takovou tu novorozeneckou vložku? Bylo to napsáno v manuálu, ale ten se nám nějak ztratil :sweat_smile: Díky :sunglasses:
18. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
karlicka my sme mali maxi cosi a dali sme to preč asi po troch - štyroch mesiacoch. už si to nepamätám :grinning: ale to uvidíš, kedy to bude treba odstrániť. keď bude už bábo väčšie a bude potrebovať vyššie hlavičku...
18. říj 2008 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak, jak píše Veronika - máme taky vajíčko Maxi Cosi a ve 4. měsících už měl Áda v sedačce málo místa, ramínka měl výš než pásy, takže jsme tu vložku oddělali a hned bylo vidět, že už na to byl velkej.
18. říj 2008 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
NO aj mi sme mali , resp. ešte máme maxi cosi ale Tomino je velky a už sa do vložky nezmestil v 2 mesiacoch. Bolo mu tam nejakoo tesno a to bolo leto a nebol naobliekaný :wink: .
Zuzana
19. říj 2008 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli Babypoint a vložku jsme tam nechali do té doby, dokud se do ní malá vešla.
19. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne sa zdá, že mi predavačka spomínala, že pri Maxi-Cosi je novorodenecká vložka do 5kg (čo mala drobná ako mesačná :sweat_smile:)
19. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Vložku jsme tam měli dokud se tam vešla,pak už v ní byla hlavičkou zalomená..to poznáš až jí bude malá.. :wink:
19. říj 2008 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky poraďte, ta novorozenecká vložka se nějak extra dokupuje nebo v některých vajíčkách je a v některých není? máme koupenej casualplay S4 a baby zero, ale máme ho u rodičů, takže jsem ho ještě neprozkoumala a o novorozenecké vložce slyším prvně. Díky
19. říj 2008 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
smisatko podla obrázkov, niekde som sa nedočítala, vyzerá to, že má tiež novorodeneckú vložku :slight_smile:
19. říj 2008 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no budu ho teda muset probádat, ale v návodu o tom nic není , díky...
19. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já dávala do sedačky novorozeneckou vložku do té doby co se do ni malá vešla, zhruba do pěti týdnů.Pak už se ji do toho nevešla hlavička a navíc i tu hlavičku už dobře držela,neklinkala ji ze strany na stranu jak je tomu u novorozenečků. :slight_smile:
22. říj 2008 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, a nevíte náhodou jestli se dá někde sehnat ta norozenecká vložka samostatně?
26. bře 2013 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
mna by to tiez zaujimalo barbadam. na maxi cosi cabrio fix. chyba nam ta vlozka. mame este tri mesiace, asi ju usijem :slight_smile: ked to inak nejde
8. dub 2013 ve 21:08  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek