Novorozenecká vložka do autosedačky. Do kdy?

karlicka111
18. říj 2008

Holky poraďte, prosím 🙂 Do kdy nechat v autosedačce vajíčku takovou tu novorozeneckou vložku? Bylo to napsáno v manuálu, ale ten se nám nějak ztratil 😅 Díky 😎

veronikahel
18. říj 2008

karlicka my sme mali maxi cosi a dali sme to preč asi po troch - štyroch mesiacoch. už si to nepamätám 😀 ale to uvidíš, kedy to bude treba odstrániť. keď bude už bábo väčšie a bude potrebovať vyššie hlavičku...

mezera
18. říj 2008

Přesně tak, jak píše Veronika - máme taky vajíčko Maxi Cosi a ve 4. měsících už měl Áda v sedačce málo místa, ramínka měl výš než pásy, takže jsme tu vložku oddělali a hned bylo vidět, že už na to byl velkej.

zuzkagu
19. říj 2008

NO aj mi sme mali , resp. ešte máme maxi cosi ale Tomino je velky a už sa do vložky nezmestil v 2 mesiacoch. Bolo mu tam nejakoo tesno a to bolo leto a nebol naobliekaný 😉 .
Zuzana

mirka755
19. říj 2008

my měli Babypoint a vložku jsme tam nechali do té doby, dokud se do ní malá vešla.

bihan
19. říj 2008

Mne sa zdá, že mi predavačka spomínala, že pri Maxi-Cosi je novorodenecká vložka do 5kg (čo mala drobná ako mesačná 😅)

frog
19. říj 2008

Vložku jsme tam měli dokud se tam vešla,pak už v ní byla hlavičkou zalomená..to poznáš až jí bude malá.. 😉

smisatko
19. říj 2008

holky poraďte, ta novorozenecká vložka se nějak extra dokupuje nebo v některých vajíčkách je a v některých není? máme koupenej casualplay S4 a baby zero, ale máme ho u rodičů, takže jsem ho ještě neprozkoumala a o novorozenecké vložce slyším prvně. Díky

veronikahel
19. říj 2008

smisatko podla obrázkov, niekde som sa nedočítala, vyzerá to, že má tiež novorodeneckú vložku 🙂

smisatko
19. říj 2008

no budu ho teda muset probádat, ale v návodu o tom nic není , díky...

konja
22. říj 2008

tak já dávala do sedačky novorozeneckou vložku do té doby co se do ni malá vešla, zhruba do pěti týdnů.Pak už se ji do toho nevešla hlavička a navíc i tu hlavičku už dobře držela,neklinkala ji ze strany na stranu jak je tomu u novorozenečků. 🙂

barbadam
26. bře 2013

Holky, a nevíte náhodou jestli se dá někde sehnat ta norozenecká vložka samostatně?

scoop
8. dub 2013

mna by to tiez zaujimalo barbadam. na maxi cosi cabrio fix. chyba nam ta vlozka. mame este tri mesiace, asi ju usijem 🙂 ked to inak nejde

terelmisa
20. dub 2013

@barbadam
@scoop
http://www.obchudek-u-kasparka-vsem.cz/u-kaspar...
akorát jsem jí objednala, tak jsem na ní zvědavá 😉