Pocení dítěte v autosedačce. Pomůže Aerosleep

martinev
28. črc 2009

Hezký večer všem,
náš malý odrůstá první autosedačce. Vybranou sedačku už máme. Teď stojíme před rozhodnutím, zda koupit letní potah nebo podložku Aerosleep, co zabrání více tomu, abychom malého nevyndavali ze sedačky mokrého. První sedačku má s bavlněným potahem a "větráním", ale stejně se v ní moc potí. Máte zkušenosti s podložkou Aerosleep? Díky za vaše zkušenosti.

mkr
31. črc 2009

ahoj, my ji doma máme, ale do kočárku, myslím, že by se v tom prcek potit nemusel, myslím, že v tom líp proudí vzduch, než s letním potahem

ygreen
1. srp 2009

my koupili tričko od Moiry - cca 400,- a pohoda, vůbec se mu zádíčka nepotí 😉

luciina
20. čer 2011

Otevírám tuto diskuzi a budu ráda, když jsem napíšete své zkušenosti s Aerosleep-em do autosedačky. Ď

petula1981
21. srp 2011

Také by mě zajímalo, jestli někdo máte zkušenosti a zda to opravdu funguje.

moninka
5. led 2012

opravdu nikdo nemáte? 😕

luciina
3. kvě 2012

Tak my máme asi 10měsíců a nějakého ooobr rozdílu jsem si nevšimla.

nadja73
3. kvě 2012

my mame letni potah od Romera a nefunguje, nase holcicka se v ni stejne poti 😒

rencatupa
25. říj 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

My máme taky letní potah Britax, no malinká se narodila teď v srpnu takže to ještě na sobě moc odzkoušené nemám, ale koupili jsme to naraz se ségrou ona má rok a půl holčičku a ne žeby se vůbec nepotila, to ne v tom vedre ale ten frote potah se lépe opere než ten originál sedačkový třeba i na dovolené když není po ruce pračka, takže za mně jsem pro 🙂

jbzirafa
25. říj 2015

nemám s výše uvedeým zkušenost, myslím, že když je 30 st. tak se v autě stejně každý potí.. snad jedině funkční prádlo, to nebude studit, jak někdo psal výše. jako malé miminko měl naš malý na sobě plátěnou košilku a prostě se po jízdě převlékl. nenabaluji do autosedačky ani v zimě, sedí oblečený jako dospělí, přes něj dám deku, příp. čepičku než se auto vyhřeje.

butterfly
25. říj 2015

Koupila jsem letos podložku Aerosleep do autosedačky - vajíčka, a spokojenost, opravdu to funguje, bez ní měla malá mokrá záda už při venkovní teplotě 25 °C. V pětatřicetistupňových vedrech ovšem nepomůže nic 😉

krmv
25. čer 2017

Obnovuji diskuzi. Resim zda koupit chladici vlozku romer nebo euromoov vlozku do sesacky romer.dekuji za zkusenosti

lucieluu
15. črc 2017

Já mám vložku aeromoov. Kupovala jsem přímo do kočárku, ale je vhodná jak do vajíčka, velké sedačky i kočárku. A když vychytáte slevu 15% na babiez.cz je za super cenu.