Pokračující autosedačka-Cybex, Britax nebo Maxi Cosi?

nika110818
6. kvě 2022

Ahoj, prosim, mate nekdo pokracujici sedacku nektere vyse uvedene znacky? Jste spokojeni? Kterou by jste doporucili? My ted mame vajicko Cybex a dcerce je uz 11 mesicu, tak zvazujeme vetsi sedacku. Dekuji predem. 😊

klokanka31
6. kvě 2022

@nika110818 A o jiné značce neuvažuješ?

ee.liska
6. kvě 2022

A jaké máš požadavky? Posměr nebo protisměr? Isofix? Cenová relace?

slunea
6. kvě 2022

Proč zrovna tyhle 3? Nejlepší nejsou a dobrých značek je více. BeSafe, Axkid, Klippan, Recaro, Nuna...

chris_n
7. kvě 2022

Já jsem měla a mám britaxy, jelikož jsem u Britax pracovala. Sedačky jsou to dobré a koupila bych je znovu.
Cybex jsem měla vajíčko a nelíbily se mi materiály. A pak jsem nechtěla pultikovou sedačku. Takže proto britax

chris_n
7. kvě 2022

@slunea protože jsou to asi ty tři nejznámější 😉 tak bych to viděla.
Mimochodem RECARO jsem měla a že by byla nějaká lepší než naše britaxy, to říct nemuzu

klokanka31
7. kvě 2022

My máme Graco SLIMFIT 2022 Chilli a jsme naprosto spokojení.

slunea
7. kvě 2022

@chris_n neporovnávám, nepíšu, že je lepší, ale "taky dobrá"

pe_tu_ss_ka
7. kvě 2022

Dost bych zvážila protisměr a spíš než na tyhle značky bych se zaměřila na sedačky, které mají Plus test. Pak s dítětem vyzkoušet jestli mu sedí a jak sedačka pasuje do auta. My máme například pro staršího axkid minikid - čistý protisměr do 25kg a 125cm, místo pro nohy se dá nastavit ponlsunutim od opěradla až po okraj sedačky, takže pořád má místo, vidí na všechny strany a přes zrcátko i dopředu na barvy na semaforu.

zelenaesmolda
7. kvě 2022

@nika110818
na zaklade ceho zvazujete pokracovaci sedacku?teda krome veku

nika110818
autor
8. kvě 2022

@zelenaesmolda zatim jen zvazujeme, protoze mi prijde, ze se male jiz ve vajicku nelibi. Vzdy rada cestovala bez place, ted se vzteka, ve vajicku je nizko a nevidi z okna. Taky kdyz usne, pada ji hlavicka dopredu na hrudnicek.

zelenaesmolda
8. kvě 2022

@nika110818
pokud ji pada hlavicka tk je sedacka ve spatnem sklonu nebo dite spatne usazene a pripoutane.doporucuju skupinu na fb Autosedacky-bezpeci pro deti.Tam ti poradi odbornici 🙂