Pokračující autosedačka pro miminka. Máte tip?

arianka
12. říj 2011

Prosím o informaci ohledně autosedaček, máme Cabrio Fix Maxi Cosi 0-13kg, problém je, že teď v 6ti měsících je klukům akorát, tedy cca v 8mi měsících už budou mít hlavičky přes okraj a musí mít autosedačky jiné. Problém je, že pokračující autosedačky od Maxi Cosi jsou od 9ti měsíců a hlavně, nejsem si zcela jista, že v 8mi měsících budou kluci sami perfektně sedět, aby mohli jezdit ve směru jízdy, spíše ne. Proto dotaz: máte někdo typ na kvalitní autosedačku, kterou lze používat jak v protisměru, tak později po směru jízdy, která je polohovatelná a je od nějaké známější firmy ???

pattie
12. říj 2011

Zkus se podívat na tuhle http://www.autosedacky-besafe.cz/izicombi_isofi... nebo ostatní, co nabízejí. Mají ji naši kamarádi a jsou s ní moc spokojení. O značce Be Safe se píše, že je velmi bezpečná! My máme Maxi Cosi Tobi (9-18 kg) a dcerku jsme do ní dávali cca v 10 měsících, když už sama seděla a měla přes 9 kg.

kathy.skal
13. říj 2011

ahojky. budem teď kupovat autosedajdu a tak mám doma katalog od Britaxu - mrkni na Römer First class plus 🙂 je až do 18 kg a použitelná pro i proti směru jízdy, navíc polohovatelná

jancule79
14. říj 2011

Ahoj, my máme Romer Baby Safe Isofix Plus. Naprostá spokojenost, je prostorná, polohovatelná a hlavně maximálně bezpečná. Starší syn už má tedy tu větší (katerorie 15-36 kg), ale i do této by se ve svých 3 letech (při výšce 106 cm) vešel. Nejde ale používat proti směru jízdy.

arianka
autor
15. říj 2011

@jancule79 @kathy.skal @pattie: holky díky za tipy 🙂