Polstrování

lucisa
30. lis 2009

Ahoj, holky, po starších dcerkách mám autosedačku, ve které kdysi nebylo polstrování na pásech a v rozkroku. Nevíte, jestli se dá někde po internetu koupit jen to polstrování? V obchodech už jsem se ptala, ale většinou se prodavačky tvářily divně. V jednom obchodě mi řekly, že to kdysi dostaly od nějakého dodavatele jako dárek pro zákaznice, které si koupiyi jeho výrobek. Tak nevím, možná máte někdo nějaké info, díky 😉

kutcher
30. lis 2009

Emitex prodava polstry na pasy a na aukro.cz se casto da sehnat oboji, kdybys mela inglesinu, tak znam cislo do skladu v CR, kde maj vse k teto znacce

lucisa
autor
30. lis 2009

Díky, na stránkách Emitexu jsem byla, ale on má jen výčet svého zboží a odkaz na prodejce, takže jsem pochopila, že z jejich stránek se objednávat nedá. Ale stejně díky, budu to zkoušet přes jiné servery. Inglesinu bohužel nemám. Autosedačka je Chicco, a na kočárek bych pak ty polstry také hodila, až bude mít mimčo sportovní korbičku, a to mám Pierre Cardin Toledo, dnes se to vyrábí pod názvem Coneco Toledo, snad ještě něco seženu, mám k dobru cca 3 měsíce 😉

kutcher
30. lis 2009

Emitex se primo na jejich strankach neprodava, zkus www.detskydum.cz tam toho maj od teto znacky i od jinych dost, pokud si vyberes, tak pak pri objednavce zadej kod S2DD8 a dostanes aspon 2% slevu.