Poraďte s výběrem autosedačky. Synovi je 5 měsíců

janey_1
9. bře 2012

ahoj všem, chtěla bych poradit s výběrem autosedačky pro syna, případně mě prosím odkažte na již existující diskuzi. Máme 5 měsíců, nesedíme, ale vajo je nám už bude malý, nohy jsou už ven (což vím, že může), ale za chvíli bude i hlavička. Brouzdám po netu, hledám, čtu recenze, ale zkušenost maminek je nejlepší. Děkuji.

zdenka561983
9. bře 2012

ahoj my jsme si koupili autosedačku 9-36 carrera je to od zopa a jsme spokojení stála kolem 3000,-...

beruska1989
9. bře 2012

@janey_1 já bych ti doporučila autosedačku 0- 18 kg, prorože v 5ti měsících malej asi nemá 9kg. ještě by mě zajímalo co máte za vajíčko že se ti tam nevejde? my měli od firmy patron, a ještě ted by se tam v pohodě vešla.
http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/autosedack...

janey_1
autor
9. bře 2012

@beruska1989 Vajo máme půjčený, od kočárku JEDO...nevím přesně jaký typ, malej má 71 cm a 8 kg....příjde mi líto kupovat 0 - 18...já nevím, ráda bych, aby nám ještě vydržel v tom vaju, uvidíme...ale on strašně rychle roste🙂

beruska1989
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamarketa
9. bře 2012

@janey_1 pproc je ti lito kupovat 0-18?

daisyr
9. bře 2012

@janey_1 určitě nekupuj ještě autosedajdu 9-18kg, protože tam to sídě už musí sedět a jezdí po směru jízdy, tam by mělo jít, když umí sám sedět (sám se posadí), min. 9měs. a má min. 9kg a určitě i výška. Pro takto malé mimi je nejlepší a nejbezpečnější jezdit co nejdéle proti směru jízdy. Syn měl na roce 76cm a ještě jsme ho dávali do vajíčka, pak teda už přešel na tu další kategorii. My měli vajíčko od Chicca, teď bych šla do Romera atd. dražší, ale kvalita, která je opravdu otestovaná. Leda pořídit tu dvojkombinaci, která se pak předělá pro větší po směru jízdy. Jo a oni mají děti takové růstové spurty, že najednou rychle vyrostou a pak zase nějakolik měsíců skoro neporostou, takže si myslím, že by se ti tam mohl ještě chvíli vejít.

janey_1
autor
9. bře 2012

jo jo, třeba teď už tak rychle neporoste. Taky jsem přemýšlela nad tou kombinací, kdy se pak dá předělat pro starší děti. No líto..asi jsem to špatně napsala....myslela jsem tak, že teď máme 8 kg a od 9 kg bychom mohli mít tu větší, ale je pravda, že pokud sám nesedí, tak je to vlastně nemožný.