Pro jakou autosedačku se mám rozhodnout?

karotky
28. říj 2007

Potřebuju radu,maminky a řidičky. 😀
Mám půlročního synka,který umí sedět pouze s oporou a váží něco málo přes 8kg.Potřebuji autosedačku,která by mi vydržela alespoň půl roku. 😖
Tak mi prosím poradtě zlatý střed.
Nerada bych Ádovi zničila záda. 😖

miquel
28. říj 2007

my jsme si teď koupili autosedačku 0-18 kg Jonáš má asi 11 kilo , ale myslím že už teď tolik přibírat nebude 😝 tak nám tahle autosedačka vydrží pár let
chtěla jsem původně jen 9-18, ale tahle je děsně fajn jde dát proti směru jízdy pro malé mimi i po směru pro větší dítko no a když je po směru tak jde hezky sklopit když prcek usne a nepadá mu hlavička dopředu 😉

musko
28. říj 2007

Karot, 9 - 18 kg, Romer - my sme mali Lord Plus - super - krásne polstrovaná, zvýš. ochrana voči bočnému nárazu, dá sa polohovať. Alebo Concord 0 - 15 kg - tá sa dá dať proti aj po smeru jazdy - máš to ako klas. vajíčko a aj ďalší stupeň - keď ju otočíš po smere jazdy - od tých cca 10 kg.

zany
29. říj 2007

Karotky, my jezdíme už tak 2 měsíce s velkou. Koupili jsme od Patron Bohemia 0-18 kg a dá se dát i proti směru jízdy a i se dá víc položit, takže dítě nesedí, ale spíš leží... A má dokonce i vložku pro kojence...
Řekla bych, že 0-18 jsou lepší. Vydrží tak do 3-4 let věku dítěte. Myslím, že dobré autosedačky dělají i Maxi Cosi.

zutom2
29. říj 2007

Zany souhlasím s tebou Maxi-Cosi jsou fakt dobré autosedačky.Jsou sice dražší,ale osvědčené.Kamarádky je mají a jsou spokojené.

linda02
2. bře 2008

Ahoj moc prosím o verdikt. ROzhodujeme se mezi autosedačku Maxi-Cosi Tobi a Bébé Confort Axiss. Prosím kdo má zkušenosti s jednou z nich pište, pište,pište. 😉 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉
Děkuji všem za tipy, rady a názory. Linda 🙂

marta82
10. srp 2008

Nemate nekdo zkusenou se znackou Baby point autosedacka Comet?

ila12
10. srp 2008

Karotky,vydrž s kupováním velké sedačky ještě než malej začne sám sedět,pokud mu v malé sedačce nepřečuhuje hlava tak je to ještě ok.Můj malej měl v půl roce 9kg,takže váhově byl na větší autosedačku,ale neuměl sám sedět,větší sem kupovala v 10 měsících.Dala sem na radu zkušené prodavačky,že je to nebezpečný pro tak malá miminka.Doporučuju ti Maxi Cosi Tobi 9-18kg tu mám já,nebo Storchenmohle 9-36kg,tu má sestra na obě děti je s ní strašně spokojená a měla by ti vydržet,až do tý doby,kdy bude sedět jen s podsedákem.Takže ušetříš za sedačku 18-36kg.

ila12
10. srp 2008

linda02 mám Maxi Cosi Tobi,jsem s ní naprosto spokojená,dobře se polohuje,údržba perfektní,peru v pračce na 30,když jí přiděláš správně do auta sedí jak přibitá,ani se nehne,je to prostě obrovský bezpečný křeslo.

lennis
11. srp 2008

Máme maxi cosi priori xp, chtěla jsem Tobi, ale malýmu vadila ta opora hlavy a přišla mi i úzčí, prostě "seděl" líp v Priori, takže máme tu a jsem max spokojená, je široká a prostorná, za poslední půlrok přibral malej jen 1kg, tak si myslím, že než bude mít 18kg, tak to chvíli potrvá 😀

caira
11. srp 2008

lennis, ja zrovna taky ocumuju bud maxi cosi priori xp nebo tobi, jenze u nas je problem, ze mala ani v roce nebude mit tech 9kg takze nevim jestli pro ni bude vhodna nebo ne? koli vazil tvuj prcek, kdyz jste ji zacali pouzivat? My sice mame jeste par mesicu cas na rozmyslenou,ale hadam, ze koncem roku uz budeme muset novou poridit.
Ted jsem jeste cetla o sedackach BRITAX first class ultra, ze se daji dat jak proti smeru tak pak kdyz je ditko dost veci tak po smeru.. nema nekdo zkusenosti?

havit
30. led 2011

Chtela jsem se zeptat mam sedacku concord ulitmax a vubec mi v proti smeru jizdy nedrzi, stale mi sjizdi hlavou dolu.nemate nekdo radu jak to lepe uchytnout? ja to delam podle navodu a stejne to je na pytel. ☹