• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Problém s autosedačkou Romer kid plus

10. května 2010 
Ahojte, nenasla som podobnu temu, resp. ktora by sa tykala tohto konkretneho problemu ktory riesim...Asi pred mesiacom sme presli z autosedacky Romer king na Romer kid plus. Mala ma 33 mesiacov a sialene obdobie vzdoru. V tej autosedacke romer king kde boli vlastne pasy v autosedacke to bolo super, bola dobre priputana, a aj spokojna, v aute sa vozi rada. odkedy sme zacali pouzivat Romer kid plus, kde sa pripevnuje vlastnymi pasmi auta, tam je dost volne priputana , ze niekedy sa vykloni uplne mimo sedacky na bok a teraz cez vikend ked revala, lebo prsalo a museli sme rychle odist z ihriska tak normalne sa uplne vyvliekla zo sedacky dole.
Este mi vadi, ze ked tam zaspi, spadne jej hlava a uplne tam visi dopredu na tych pasoch...Pride mi to celkom nebezpecne...Mate to niekto podobne ako my? Ako to riesite?
10. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jedine ju vratit do mensej sedacky. Aj u nas je vyklananie ci vyvliekanie sa z pasov. Ale sedi v nej chvalabohu dobrovolne. Nezdrha. Mozno dat sedacku do stredu a priputat ju z oboch stran.
10. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bohuzial jej uz bola na na vysku aj sirku mala, takze ju tam nemozme vratit. Ale ona je dost vysoka na svoj vek , takze este nema rozum :confounded:
Nie som si ista, ci by to bolo z hladiska bezpecnosti ok priputat ju z obidvoch stran...este k tomu vedla mame dalsiu sedacku -vajicko a v strede mame to miesto mensie...
10. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek