Problém s autosedačkou Romer kid plus

susik77
10. kvě 2010

Ahojte, nenasla som podobnu temu, resp. ktora by sa tykala tohto konkretneho problemu ktory riesim...Asi pred mesiacom sme presli z autosedacky Romer king na Romer kid plus. Mala ma 33 mesiacov a sialene obdobie vzdoru. V tej autosedacke romer king kde boli vlastne pasy v autosedacke to bolo super, bola dobre priputana, a aj spokojna, v aute sa vozi rada. odkedy sme zacali pouzivat Romer kid plus, kde sa pripevnuje vlastnymi pasmi auta, tam je dost volne priputana , ze niekedy sa vykloni uplne mimo sedacky na bok a teraz cez vikend ked revala, lebo prsalo a museli sme rychle odist z ihriska tak normalne sa uplne vyvliekla zo sedacky dole.
Este mi vadi, ze ked tam zaspi, spadne jej hlava a uplne tam visi dopredu na tych pasoch...Pride mi to celkom nebezpecne...Mate to niekto podobne ako my? Ako to riesite?

katy1979
10. kvě 2010

No jedine ju vratit do mensej sedacky. Aj u nas je vyklananie ci vyvliekanie sa z pasov. Ale sedi v nej chvalabohu dobrovolne. Nezdrha. Mozno dat sedacku do stredu a priputat ju z oboch stran.

susik77
autor
10. kvě 2010

bohuzial jej uz bola na na vysku aj sirku mala, takze ju tam nemozme vratit. Ale ona je dost vysoka na svoj vek , takze este nema rozum 😖
Nie som si ista, ci by to bolo z hladiska bezpecnosti ok priputat ju z obidvoch stran...este k tomu vedla mame dalsiu sedacku -vajicko a v strede mame to miesto mensie...