Prosím o názor na autosedačku Summer Baby Cosmo 9-36 kg

teriszek
8. dub 2014

Prosím o názor na tuto autosedačku.Jezdíme málo jednou týdně nákup a občas výlet.Tak že sem koukala na autosedačku tak do 2000 a tato se mě líbí.Malému je rok a 4 měsíce.děkuji za názor tady popis a dole obrázek:

Autosedačka Summer Baby Cosmo 9 -36 kg; 8 barev. Doprava ZDARMA !!! Kurýrní služba - dobírka. Skladem Doručení do 24h. Záruka 2 roky. Evropský certifikát bezpečnosti ECE R44-04; VÝHODY AUTOSEDAČKY: Autosedačka je složená ze dvou částí: zádová opěrka a podsedek; Pro kategorii 1 odnímatelná vložka a pětibodové bezpečnostní pásy; Regulace délky bezpečnostních pásů do tří poloh; Odnímatelný potah autosedačky, příjemný na dotyk, nemačkavý pratelný materiál; Oddělitelný podsedek z měkkého materiálu; Polstrované polštářky na bezpečnostním pásu v oblasti hrudníku; Speciálně profilované područky; Nastavitelný podhlavník pro potřebnou výšku dítěte; Zádovou opěrku jemně nachýlíte, abyste autosedačku umístili do určeného sklonu zadní sedačky auta; Plastová konstrukce autosedačky; Bezpečnostní certifikát Dekra Automobil; V 8 nádherných barvách; Tato autosedačka je vyrobená pro kategorie 1, 2 a 3, určená pro děti vážící 9 – 36 kg (přibližný věk 9 měsíců, až 11 let)

gosa22
8. dub 2014

myslím, že je jedno, jak často jezdíte! i jedna jízda může změnit celý život...raději bych investovala do kvalitnější, tato mi přijde dost málo vyztužená zejména v oblasti hlavy (boky) a ramínek ☹

beruska1989
8. dub 2014

něco podobného koupila tchýně k nim do auta. Malou jsem do toho ani jednou neposadilo. Záda se odpojovaly sami od sebe. Radši koupit kvalitní a klidně z bazárku než tuto.

amabilis
10. dub 2014

@teriszek Dostala jsem se sem z tve dalsi diskuze zamcene adminem 🙂 Koukala jsem na to a tahle autosedacka stoji kolem 1300 Kc. Ty tam pises, ze nemuzes dat za autosedacku 5000, coz beru a chapu. Ale v tomhle pripade bych si radsi zkusila sehnat bazarovou (nebouranou!) autosedacku, ktera te vyjde cca na tuhle cenu a pritom bude mnohem bezpecnejsi. Koukej na to tak, ze mas vic deti, ktere po sobe autosedacku zdedily 🙂 To je to same, jako kdyz ji koupis z druhe ruky. My mae kuprikladu tuhle uz pro druhe dite. Nema tedy takovy rozsah, jak tu pises, ale dite v ni vydrzi cca do ctyrech let. Da se i polohovat, takze kdyz mi dite usne, normalne ho sklopim do lehu jednou rukou (vepredu je packa). Autosedacka ma potrebne testy, prosla i crash testy a je to jedna z tech bezpecnejsich na trhu. Samozrejme z tech starsich typu. Ted uz jsou zas nove kolekce. Tady jsem jednu nasla a i s postovnym te vyjde na nejakych ctrnact set.

http://deti.bazos.cz/inzerat/34168892/autosedac...

Takze proste bych se poohledla po bazarovych autosedackach znacky Romer, Maxicosi atd. Samozrejme jsou pak dobre i cybex apod, ale ty jsou novejsi, takze se o to prodavaji draz. Ale i tak to jsou ceny okolo dvou tisic.

teriszek
autor
14. dub 2014

děkuji za radu koukala jsem na autosedačku z odkazu a ta je jen 9 až 18 já bych spíše 9 až 36.Kouknu ještě po bazarech.děkuji