Protisměrná sedačka do 4 let na prostředním místě. Máte ji tam někdo?

hadeline
20. zář 2021

Zdravím, chtěla bych poprosit o radu. Máte někdo protisměrnou sedačku do 4 let na prostředním místě v autě?

pe_tu_ss_ka
20. zář 2021

@hadeline záleží jestli máte plnohodnotný pás a sedadlo (někde jsem viděla, že to jde i tam, kde není plnohodnotné sedadlo), jestli máte někde poblíž centrum autosedaček, tak bych sjela tam, poradí s výběrem i s instalací..

martulka6188
20. zář 2021

@hadeline Ano, my mame v S-maxovi.

vikinkav
20. zář 2021

My mame Romer Dualfix na prostrednim sedadle, je na isofix

lida9
20. zář 2021

v navodu ke konk. typu vozidla je napsano,na jake sedadlo a ktere detske sedacky lze umistit ( mame 7mistne auto a take jsem studovala, kam smi dite v sedacce )...

nekiaxy
21. zář 2021

@hadeline mame plnohodnotne sedadlo, ale bez izofixu, plnohodnotny pas. Mame axkid minikid

jolana24
21. zář 2021

@hadeline Záleží na sedačce. Třeba sedačky s opěrnou nohou nesmí stát na tom stupínku uprostřed

ada22
21. zář 2021

Jestli jste na fb zkuste skupinu děti proti směru

vikinkav
21. zář 2021

@jolana24 Teď jsem prošla cely navod k sedacce Britax s opernou nohou a neni tam nikde napsano, ze nemuze byt na tom stupinku uprostred. Vrta mi to hlavou, mas k tomu nejaky odkaz?

jolana24
21. zář 2021
hadeline
autor
21. zář 2021

@martulka6188 dobrý den, děkuji za info. Můžu se zeptat kolem ní máte z obou stran další autosedačky? Dekuji

hadeline
autor
21. zář 2021

@vikinkav asi záleží na autu. Některá mají v prostřední místě silnou podlahu jiná ne.

hadeline
autor
21. zář 2021

@ada22 dekuji

hadeline
autor
21. zář 2021

@pe_tu_ss_ka děkuji. Měla jsem napsat, že mi jde hlavně o sedačku s isofix

hadeline
autor
21. zář 2021

@jolana24 děkuji moc za radu. Ani jsem nevěděla že to jde takto vyhledat.

vikinkav
21. zář 2021

Diky moc vyhledam si taky 😉 mame Sharan tak to bude jak ten Touran

martulka6188
21. zář 2021

@hadeline na stalo jen jednu Klippan wego. Ale obcas bereme na vylet kamaradku a to pak mame Klippany z obou stran bez problemu. Uprostred protismeru Be safe.

hadeline
autor
22. zář 2021

@martulka6188 jde mi o to jestli se dá ta protisměrná normálně otáčet, když je hned vedle ní nějaká další sedačka.

martulka6188
22. zář 2021

@hadeline To nevim, nemame otocnou.

vikinkav
22. zář 2021

@hadeline neda, mam uprostred otocnou a vedle ni Besafe a ta prostredni se neda otocit, je tam malo mista

hadeline
autor
24. zář 2021

@vikinkav děkuji za info. Můžu se zeptat jakou máte znacku tě otočné a jak to teda u vás vypadá v praxi pri použití. Děkuji.

vikinkav
24. zář 2021

@hadeline Je to Britax Dualfix. Mam ji proti smeru, nijak s ni nehybu, mala si tam naleze a ja ji pripoutam, musim si tedy sednout na volne sedadlo vedle ni, abych se k ni dobre dostala. Tam ted budu davat vajicko s novorozencem.