Sedačka Britax Romer King 2 LS

terka555
28. dub 2019

Ahoj rada bych se zeptala. Mame tuto sedacku a zkousela jsem do ni maleho doma dat, a ani jednou se mi senzor nerozsvitil.. Jen kdyz byla sedacka bez nej a nebo s plysakem, ale to mi prijde, ze uz jsem musela hodne utahnout.. Je mozne, ze je to tim, ze sedacka neni v aute? Dekuji

mikiva
28. dub 2019

@terka555 Mne se tohle delo, kdyz jsem mela tuhle sedacku blbe usazenou a pripevnenou v aute (mj.tam prekazela operka hlavy) . Zajela jsem do kramu, kde jsem ji kupovala, pani pripevnila spravne a najednou to slo. Pry diky tomu spatnemu upevneni v aute jsem nedokazala pasy malemu tak dobre utahnout, jak je treba.
Kazdopadne ja se musim dost zaprit, abych pas malymu dost utahla - nebyt toho senzoru, tak ho poutam malo...

terka555
autor
28. dub 2019

@mikiva no ja to v aute jeste nezkousela jen mi prijde ze jak jsem ho pripoutala a utahla uz trochu vic tak mu to nemohlo byt vubec prijemny spis jako by ho to bolelo ale jinak nezasviti🤷‍♀️

mikiva
28. dub 2019

@terka555 Ja kupovala Detskem raji ve Vysocanech. Fakt tam tomu rozumi, velmi ochotne ukazou - i na Tvem vlastnim figurantovi 😉 Zkus siji tam nechat predvest - uvidis, jak to delaji profici, porovnas, jestli treba nedelas neco spatne.