Tři autosedačky do Fabie Combi. Vlezou se tam?

martan01
27. zář 2011

Ahoj holky, máme Fabii Combi a zajímalo by mě, zda se dozadu vejdou tři autosedačky?? Jestli ano, tak jaké? Zatím mám dvě zn. Caretero... Máte některá zkušenosti? Díky moc.

majatob
27. zář 2011

@martan01 ahoj, my mame Ford Mondeo, ktery mi prijde o dost sirsi nez Fabie a sedacky tam narvem tak tak... prinejhorsim muze jedno dite jezdit v sedacce na prednim sedadle, my to tak obcas delame kdyz je potreba abych sedela s malyma vzadu 🙂

martan01
autor
27. zář 2011

@majatob to mě taky napadlo, ale tam může sedět jen když má tu první autosedačku, to vajíčko, ne?

majatob
27. zář 2011

@martan01 ne, jediny problem co tam je, ze pokud mate airbag, tak se sedackou proti smeru jizdy (vajicko) musi byt vypnuty 🙂 ale normalne tam muzes vozit i velkou sedacku 🙂 jen teda vzdycky posouvam sedadlo co nejvic dozadu 😉

martan01
autor
27. zář 2011

@majatob díky moc, tohle bude možnost, kterou budeme využívat... Jen doufám, že já se dozadu mezi dvě autosedačky narvu 🙂

majatob
27. zář 2011

@martan01 jestli mate vzadu uprostred tribodovy pas, tak je lepsi dat sedacky vedle sebe a sednout si na kraj, prelizani doprostred je docela mazec 😀