Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vajíčko Kiddy. Máte zkušenost?

AutosedačkyAutosedačky KiddyAutosedačky Maxi CosiIsofix
lani1
12. dub 2020

Prosim mate zkusenost s touto sesackou? Meli jsme na prvni nejakou maxi cosi a dcera ctyrkilov se brzo nevesla, tato se mi libi, ale pochopila sem, ze se uz nova nedela, jen lonsky a predlonsky typ, mate n isofix nebo pasy?jsou ty typy nejak odlisne

pe_tu_ss_ka
12. dub 2020

@lani1 zkuste se na Fb přidat do skupiny děti proti směru. Tam se jako největší a kvalitní vajíčka doporučují klippan dinofix, cybex cloud z (my měli q, a malý z něj vyrostl kolem 14 měsíce).

lani1
autor
12. dub 2020

@pe_tu_ss_ka jo ja to znam, klippan kiss nevim jestli se mi vejde do auta, je to dost bago a jen tak nekde vo nezkusim,dinofix me nelakac slo mi o kiddy

ninolleta
12. dub 2020

Já jsem měla vajíčko Kiddy Evolunafix, nová verze je Evoluna i size, jsou to skvělé autosedačky. Nejprve jsem zkoušela nějaké od Maxi Cosi, ale dcera mi v nich řvala, až v této byla spokojená. Měla jsem k ní isofix a velký bonus je, že se dá polohovat do ergonomické polohy. Je také prostorná poměrně. Jenom se musí počítat s vyšší váhou, má pět kilo. Rozdíly mezi některými Kiddy jsou, že některé jdou pouze s isofixem a některé i s pásem, ale ty s pásem se nedají za jízdy vozit v té ergonomické poloze, takže lepší jsou ty s isofixem.

ninolleta
12. dub 2020

Jo a samozřejmě cena je taky vysoká, ale dají se jistě sehnat bazarové.

ninolleta
12. dub 2020

Jo a je u nich úžasná dlouhá stříška, tu jsem hodně využívala a autosedačka patří mezi nejbezpečnější na trhu.

anis87
13. dub 2020

@lani1 Nedame na Kiddy dopustit. Vajicko jsme meli Evoluna i-size s isofixem. Milovsla jsem ho. Prostorne (oproti jinym sedackam), moznost polohovani i pri jizde autem (jako jedina na trhu je poloha vleze pri jizde homologovana), dlooouhy striska. Nevyhodou byla vysoka porizovaci vena (tehdy 12tis.) a do ruky je proti jinym sedackam trochu tezsi. Ale patri mezi uplne nejbezpecnejsi sedacky na trhu. Nyni mame 9-18kg Kiddy Phoenix fix a tez si ji nemuzeme vynachvalit.
Za nas je Kiddy top. Bohuzel vyrobce skoncil (firma je v insolvenci) a daji se sehnat uz jen stare kolekce.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru