• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vejde se autosedačka Römer King Plus do auta Opel Corsa?

13. září 2011 
Chceme koupit autosedačku Römer king plus a máme malé auto - Opel Corsa. Měřili sme to a podle rozměrů by se tam měla vlézt, ale mám strach, jestli se tam vlezou nožičky. I když si posunu sedadlo úplně dopředu.
Máte někdo tuto kombinaci auta a autosedačky? Nebo jiné malé auto a tuto autosedačku?
Díky za odpovědi všem.
29. srp 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme taky malé auto - WV Golf a sedím vzadu za manželem aby měla malá dost místa :slight_smile: Ale za sebe tuhle sedačku jen můžu doporučit, jinou bych nekupovala je jedna z nejbezpečnějších a není nic jednoduššího než jít do nějakého babycentra a tam si ji vyzkoušet dát do auta
29. srp 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě se ti tam vejde (včetně nožiček), ale spolujezdci tam asi nebude moc příjemně. Když půjdeš do dobré prodejny, sedačku ti zapůjčí, aby si jí mohla přímo v autě vyzkoušet :wink:
29. srp 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám fiat panda - a vejde se bez problémů, nebála bych se toho.
29. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme krátkou Octávku a sedím vepředu s koleny opřenými o palubovku...:frowning2: Takže asi moc nepotěším...Ale jinak sedačka bezva :grinning:
29. srp 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Ford Fiesta a vejde se v pohodě... ale jak už tu bylo napsáno, raději bych to předem vyzkoušela...
29. srp 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sedačka super, máme dvě auta - Renault laguna combi, tam se vejde pohoda a já jezdím VW polo 3dvéř, takže fakt prcek a taky se vejde. Je fakt, že tam většinou jezdím jen s malým sama, takže přední sedačku můžu popostrčit víc dopředu, ale zvládáme v něm (samozřejmě kratší vzdálenosti) ještě s kamarádkou a jejím synkem, takže 2dospělé+2děti (ona má sedačku Maxi Cosi) a vejdeme se. Samozřejmě taky by záleželo, jestli nemáš dva metry, to by pak vpředu moc místa nezůstalo:slight_smile:
31. srp 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám přímo Opla Corsu (3dveřový) a Romer king plus se tam vejde uplně normálně. Dokonce vozím autosedačku za řidičem a i tak se tam vejde v pohodě. Malý má 20 měsíců a já jsem průměrné postavy. Oplík je super autíčko, jediné co mi vadí je to, že do kufru nestrčím golfky.
31. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, Kali.kal vzkazuje, že zkoušeli autosedačku nainstalovat a v pohodě se tam vešla :slight_smile:
13. zář 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek