Vejde se autosedačka Römer King Plus do auta Opel Corsa?

kali.kal
29. srp 2011

Chceme koupit autosedačku Römer king plus a máme malé auto - Opel Corsa. Měřili sme to a podle rozměrů by se tam měla vlézt, ale mám strach, jestli se tam vlezou nožičky. I když si posunu sedadlo úplně dopředu.
Máte někdo tuto kombinaci auta a autosedačky? Nebo jiné malé auto a tuto autosedačku?
Díky za odpovědi všem.

zdeniii
29. srp 2011

Máme taky malé auto - WV Golf a sedím vzadu za manželem aby měla malá dost místa 🙂 Ale za sebe tuhle sedačku jen můžu doporučit, jinou bych nekupovala je jedna z nejbezpečnějších a není nic jednoduššího než jít do nějakého babycentra a tam si ji vyzkoušet dát do auta

blondynka400
29. srp 2011

Určitě se ti tam vejde (včetně nožiček), ale spolujezdci tam asi nebude moc příjemně. Když půjdeš do dobré prodejny, sedačku ti zapůjčí, aby si jí mohla přímo v autě vyzkoušet 😉

dlabinecka
29. srp 2011

Já mám fiat panda - a vejde se bez problémů, nebála bych se toho.

janinka1987
29. srp 2011

Máme krátkou Octávku a sedím vepředu s koleny opřenými o palubovku...☹ Takže asi moc nepotěším...Ale jinak sedačka bezva 😀

pitrska85
29. srp 2011

Já mám Ford Fiesta a vejde se v pohodě... ale jak už tu bylo napsáno, raději bych to předem vyzkoušela...

map07
31. srp 2011

sedačka super, máme dvě auta - Renault laguna combi, tam se vejde pohoda a já jezdím VW polo 3dvéř, takže fakt prcek a taky se vejde. Je fakt, že tam většinou jezdím jen s malým sama, takže přední sedačku můžu popostrčit víc dopředu, ale zvládáme v něm (samozřejmě kratší vzdálenosti) ještě s kamarádkou a jejím synkem, takže 2dospělé+2děti (ona má sedačku Maxi Cosi) a vejdeme se. Samozřejmě taky by záleželo, jestli nemáš dva metry, to by pak vpředu moc místa nezůstalo🙂

jop
31. srp 2011

Já mám přímo Opla Corsu (3dveřový) a Romer king plus se tam vejde uplně normálně. Dokonce vozím autosedačku za řidičem a i tak se tam vejde v pohodě. Malý má 20 měsíců a já jsem průměrné postavy. Oplík je super autíčko, jediné co mi vadí je to, že do kufru nestrčím golfky.

lussyn
13. zář 2011

Holky, Kali.kal vzkazuje, že zkoušeli autosedačku nainstalovat a v pohodě se tam vešla 🙂