Vychytávky na cesty. Sháníte vybavení na cesty?

beruska2x
30. led 2011

Scháníte neco na cesty? Cestovni nocnik, zidlicku, cim zabavit decka v aute, letadle.. sem s tim 😉 ...

beruska2x
autor
24. bře 2011

Holky prosim vas, kupovaly jste detem kroksy na plaz nebo primo boty do vody??? Oboje vyuzijeme na ten tyden jenom ...

lenocka23
24. bře 2011

@beruska2x Ja by som kroksy do vody neodporucala... Len na plaz v poho, ale na starsom synovi sme zistili ze kroksy + mokre (vlhke) nohy = odrete nohy. Ak sa k tomu prida este piesok... ☹ radsej nejake lacne topane do vody, mozes kupit aj priamo na mieste, az taka palka to nie je..

zoja
24. bře 2011

zalezi od kvality - imitacia kupovana v danei malemu nohy total doskrabala , original crocs vsak v ziadnom pripade, na boso v piesku v mori uplne v pohode, nepotia sa v tom ani nozicky takze radsej zainvestovat a kupit original, topanky do vody ked nasiaknu vodu a stupi s nimi do piesku tak tiez nic moc, tot moja skusenost 😉

beruska2x
autor
25. bře 2011

holky diky..

@lenocka23 to ja nemyslim do vody, jen na plaz, na prejiti z hotelu na pisek 😉

lenocka23
25. bře 2011

@beruska2x tak to potom uplne v pohode... je fakt, ze my sme mali imitaciu (ale z Deichmannu), ale na jednu sezonu sa mi zdalo dost nakladne kupovat original.. nakoniec dieta aj tak cele leto nechcelo nosit ine sandalky... 😀 😉 😀

danulik
25. bře 2011

moja dcera nosi crocsy cele leto a aj na doma ich ma ako papucky.. ale kupujem jej len original crocsy, nie tie lacne umeliny.. cena je v pohode, na www.crocs.eu stoja tie klasicke 20 eur a ked sa zaregistrujete, na mail vam poslu kupon na 20-percentnu zlavu z nakupu 😉 a postovne nad 70 eur je zadarmo 🙂

langkofel
26. bře 2011

@danulik dik za tip, aj my ich milujeme...ale kupovala som doteraz len v obchode 😉 super deal 🙂

danulik
26. bře 2011

@langkofel - nemas za co 😉

luciferova
26. bře 2011

@danulik dorucuju aj na slovensko?

A aku mam malemu objednat velkost? Teraz nosi 21. Lisi sa to nejako?

danulik
26. bře 2011

@luciferova - ano, aj na slovensko 😉
ja objednavam vzdy o cislo vacsie ako nosi normalne topanky..

beruska2x
autor
26. bře 2011

@danulik kdyz ja nevim, me tzo teda jako zdrava obuv pro deti neprijde, jako na tyden k mori fajn do pisku ale jinak na bezny noseni bych ho v tom chodit teda nenechala 😅
a nemyslim ze v tom je rozdil mezi origo a jjinyma.. proste ten material, tvar, nijak nohu nedrzi.. 😅 asi jsem v tomhle mc prisna 😀

luciferova
26. bře 2011

@beruska2x podla mna je to sakra rozdiel 😉
@danulik a nebudes objednavat? Mne sa to pre jedny neoplati 😅
@danulik

masinka
26. bře 2011

@beruska2x a kam sa chytate na dovcu? my sme boli v Taliansku, kupila som tam babam na trhu troje crocsy dokopy za 10 eur a este si mohli aj navyberat na ne take tie ozdobky. Znacka samozrejme nijaka, ale na ten tyzden k vode bohate stacili, pripadne potom parkrat u babky na zahrade k bazenu, po meste chodia v normalnych certifikovanych kozenych sandaloch, kym sa im nozicky vyvijaju, tak ich v takych captakoch nechcem nechat prilis dlho chodit - s mensou aj bez toho chodime na ortopediu, jednu nozicku prilis vytaca dovnutra.

danulik
26. bře 2011

@luciferova - akurat pred tyzdnom nam prisli 😅 ale nabuduce, ked budem objednavat, ti dam vediet 😉 ja objednavam celej rodine 🙂

@beruska2x - no ono je to naozaj riadny rozdiel, skus vyskusat 😉
su z antibakterialneho materialu, nepoti sa v nich noha, su pekne tvarovane, maju tie masazne bodky, su makkucke, lahucke, protismykove, proste super 🙂
..ale nebudem nikoho presviedcat samozrejme 😉

langkofel
26. bře 2011

@beruska2x no danulik ma predbehla...som chcela napisat to iste....ako nevravim, ze su to najlepsie topanky na trhu...ale originalne crocs a tie kadejake slapky z trhu to nemozes porovnavat 😉

beruska2x
autor
27. bře 2011

@danulik
@langkofel
@luciferova i kdyby byly ze zlata a se znackou od Dolce a Gabbana tak pro detskou nohu to se zdravym obouvanim nema spolecneho vubec nic.. proste to nepovazuju za obuv vhodnou pro vyvijejici se nohu.. navic se mi to nijak nelibi vzhledove...
a na tyden u more myslim ze je to fakt jedno...

@masinka do Turecka, to ja sezenu tady, koukala jsme na MMB ze maji docela prijatelny.. 😉

langkofel
27. bře 2011

@beruska2x uz som 🤐 , ale prave kvoli tomu cim si tu argumentovala...by som ja osobne, dake slapky z trhu mojmu dietatu nekupovala - ani na tyzden k moru 😝
A nikto tu netvrdi ze to ma nieco spolocne zo zdravym obuvanim...sme len povedali, ze oproti slapkam z trhu to je obrovsky rozdiel...ok, uz som 🤐 🤐 🤐 😉

beruska2x
autor
27. bře 2011

@langkofel ja jsem taky nerekla ze neco koupim na trhu, tyhle neorigo maji i v Deichmanu, Bata atd.. 😉 ja si proste zase myslim ze je nesmysl v tom ditko nechat chodit na bezne chozeni.. to je potom zbytecny kupovat boty v zdravem obouvani a na leto mu dat takovy "gumaky".. to je zase muj nazor..

zoja
27. bře 2011

beruska2x ci kupis v danei, deichmane, u batu neorigos, to mozes kupit rovno na trhu lebo je to ten isty efekt, ked chces setrit 😖 na neoriginaloch tak kup rovno na trhu, lebo prava crocs je vyrabana na inom principe ako napodobneniny 🙂 🤐

beruska2x
autor
27. bře 2011

@zoja prosim te precti si nejdriv co pisu nahore, fakt se mi to nechce psat znova.. 😉 😅

zoja
27. bře 2011

beruska2x mne je fakt dvakrat putno ci kupis tam alebo tam 😉 , pytala si sa na radu, tak sme odpovedali, nechapem vsak, preco niektore ak sa im povie svoj nazor hned vidia za tym , ze musia obhajovat aj tak svoju pravdu 😝 nechces mu kupit " gumaky" nekup, po piesku v chladku moze chodit aj na boso, pre detsku nozicku je to aj tak najlepsie a do mora ho prenesies lahko aj na rukach 😀 🤐

beruska2x
autor
27. bře 2011

@zoja me nejde o nazor ale o zpusob uziti tech bot.. 😉 nazor si umim udelat sama..., nevim proc bych 3 lete dite nosila na rukach, ma snad svoje nohy ktery umi pouzivat ne 😅 😉

zoja
27. bře 2011

no len ten piesok je rozhoruceny, tak keby chodil boso tak preto 😀 😀 😀 , ale to uz bolo len na odlahcenie, takze tak 😉

beruska2x
autor
27. bře 2011

@zoja no ja myslim ze kdyz zvladl v srpnu Tunis tak tohle taky...

benjik
29. bře 2011

ahoj holky,koukám,že tu řešíte crocs botky. Můžete mi prosím poradit,jak je vybrat? Koukala jsem na mmb. Originální crocs se tam dají sehnat jak kolem 300,- tak kolem 800,- a výše,jaký je mezi nimi rozdíl mimo ceny? Oboje to jsou originály,mají logo vše.

beruska2x
autor
29. bře 2011

@benjik http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35161932&tab=4
koupila jsem tyhle myslim ze na dovcu v poho 😉

benjik
29. bře 2011

@beruska2x vypadají dobře,jen já chci origošky mají je za tu samou cenu. Jen mě zajímalo,jestli je rozdíl,když se liší o několik stovek nebo je to jen kvůli tomu,že jedno je novější kolekce a druhé lonská.

kjajule
29. bře 2011

@benjik Mužeš mi prosim do IP hodit kde jsi našla origoš za 300,- díky 🙂 a klidne i ty za 800,- at vim jak vypadají 🙂

beruska2x
autor
29. bře 2011

@benjik ja jsem tam brala i kecky malymu tak jsme to aspon mela pri jednom 😉

beruska2x
autor
29. bře 2011

@benjik jestli myslis ty se znackou zabky za 300,- tak to ale nejsou origo 😉